Obecnie 185 forumowiczów jest online
Obecnie 185 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie moge utworzyc kampanii filmiku yt - Pomocy !

Nowicjusz ✭ ✭

Witam!

Mam problem z utworzeniem kampanii mojego filmu na yt.

Poniżej przesylam link, robi sie tak czego bym nie wybral i jakich kategorii, probowalem zostawic Kraje na wszystkie i Kategorie na wszystkie ale rowniez nie chcial mi utworzyc kampanii nie czaje o co chodzi nie da sie i ch..., czego bym nie wybral, i tak 2 dzien co troche próbuje i nic rozne konfiguracje a ciagle te same komunikaty nie czaje o co chodzi.

Bardzo Prosze o pomoc i z gory dziekuje

Ps. Tak czułem ze będą z tym gó...em problemy dlatego wpłaciłem  40 pln i dziady juz 8zlotych za vat podpieprzyly a do tego nie da sie nic z pozostalymi 32 zrobic ehhh.... mam nadzie ze ktos mi pomoze i moje nerwy beda nieuzasadnione.

http://vlep.pl/ydwmsh.png

Pozdrawiam,

Marcin

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Nie moge utworzyc kampanii filmiku yt - Pomocy !

Wschodząca Gwiazda
Takie pytanie na sam początek podstawowe - na jakiej przeglądarce pracowałeś? Spróbuj na początek wyczyścić ciasteczka i cache przeglądarki, użyć trybu incognito lub zmienić przeglądarkę. I daj znać czy to pomogło. Jeśli nie to będziemy szukać dalszej przyczyny w ustawieniach kampanii.

Student ✭
Zobacz czy nie masz jakiegoś innego plugina w przeglądarce, na przykład ScriptSafe.

Przyczyna może również leżeć po stronie firewall bądź jakiegoś programu, który może blokować dostęp do Twojego konta AdWords.

Na wstępie wyczyść cookies, spróbuj na trybie incognito i daj znać.

Nowicjusz ✭ ✭
niestety nie dalo rady w M(G)ozilli Firefox probowałem tez w Chrome w ktorym nawet wyczyscilem wszystko i uruchomilem w trybie incognito i nic to samo nie wiem wtf ? i wpienia mnie to niezmiernie mam nadzieje ze cos poradzicie.

Nowicjusz ✭ ✭
niestety nie dalo rady w M(G)ozilli Firefox probowałem tez w Chrome w ktorym nawet wyczyscilem wszystko i uruchomilem w trybie incognito i nic to samo nie wiem wtf ? i wpienia mnie to niezmiernie mam nadzieje ze cos poradzicie.

Zgóry wielkie dzieki za pomoc

Nowicjusz ✭ ✭
ps. korzystam z avasta a co do plug inow to mam na firefoxie adblocka ale go wylaczylem

Nowicjusz ✭ ✭
Ps. Przesylam dokladniejsze screeny

http://vlep.pl/3t4fy6.png
http://vlep.pl/2g8zu7.png
tak jest obojetnie czy uzywam incognito czy nie i przy uzyciu firefox i Chrome to samo.

Wschodząca Gwiazda
A problem występuje tylko przy zmianach lokalizacji i grupy docelowej?

Czy filmik, na który próbujesz ustawić kampanie jest udostępniony w pełni dla użytkowników, czy jest to jakieś video, które aktualnie nie można odtworzyć ponieważ ma promować jakieś wydarzenie na żywo?

Nowicjusz ✭ ✭
spoko dalem rade po prostu nie ogarnalem ze kombinowalem przy juz istniejacej kampanii okazalo sie ze wszystko jest ok ale dowiedzialem sie sporo i bardzo dziekuje za pomoc ktora byla przydatna wszystkim Emotikon: Mrugający