Obecnie 185 forumowiczów jest online
Obecnie 185 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Mimo zalogowania do usługi np. AdWords w pewnym momencie wylogowuje

Najlepszy Współtwórca

Mam pytanie. Zauważyłem to kilka razy w panelu AdWords. będąc zalogowanym do AdWords i próbie wejścia np. w trybik wylogowuje mnie i prosi o ponowne zalogowanie. Sytuacja miała miejsce kilka razy. Stwierdziłem, że może jakiś bug panelu.

Ale właśnie przed chwilą przy próbie odpowiedzi na forum po próbie zatwierdzenia mojej odpowiedzi wylogowało mnie.

Czy też obserwujecie coś takiego, czy może ja mam problem z przeglądarką/ciasteczkami/moim mailem = logowaniem?

Dominik Myślak
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Mimo zalogowania do usługi np. AdWords w pewnym momencie wylogow

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

U mnie wszystko ok.

Najlepszy Współtwórca
A ja chyba wiem co się dzieje... Załóżmy jestem na forum zalogowany na mailu x. Na konto adwords, w tej samej przeglądarce, loguje się do konta Google AdWords na mailu y - jak dla mnie powinno wylogować mnie z poprzednich maili. Sądzę, że tak się nie dzieje do końca i jest jakiś zgrzyt.
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Dominiku jak chcesz ominąć ten problem, to używaj kart incognito do logowania na inne konta. Mam nadzieję, że wiesz o czym piszesz ;-). Karty incognito tworzą osobne ciasteczka.

Adaśko