Obecnie 192 forumowiczów jest online
Obecnie 192 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

MCK - łączenie kont

Student ✭

Witajcie

zakładałem nowe konto MCK i  zrobiłem "Połącz istniejące konta", wszystko 4 dni temu. Do teraz nie przyszły powiadomienia do akceptacji. Wcześniej wszystko było bez problemów.

Czy w ostatnim czasie ktoś z Was łączył konta i też tyle czasu czekał?

Pozdrawiam

Marcin

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin O
września 2015

Dot.: MCK - łączenie kont

Student ✭ ✭

Zaakceptowałeś prośby o dostęp na kontach, które chcesz połączyć? 

Sprawdź po zalogowaniu się na konto AdWords, które chcesz połączyć czy wpłynęła nowa prośba o dostęp do konta. Można to zrobić klikając w dzwoneczek na koncie AdWords lub klikając najpierw na "zębatkę" -> ustawienia konta -> dostęp do konta (po lewej stronie) -> zaakceptuj

Roman Rozenberger

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin O
września 2015

Student ✭ ✭

Zaakceptowałeś prośby o dostęp na kontach, które chcesz połączyć? 

Sprawdź po zalogowaniu się na konto AdWords, które chcesz połączyć czy wpłynęła nowa prośba o dostęp do konta. Można to zrobić klikając w dzwoneczek na koncie AdWords lub klikając najpierw na "zębatkę" -> ustawienia konta -> dostęp do konta (po lewej stronie) -> zaakceptuj

Roman Rozenberger

Student ✭
Dzięki za nakierowanie, czekałem na "dzwoneczek" i ie nie doczekałem. Za to bez problemu w ustawieniach konta było.

Student ✭ ✭
Potwierdzam tylko - ostatnio wysyłałem zaproszenia masowo - około 30 i nikt nie dostał powiadomienia - wkurzający bug :/
Krzysztof Marzec

Student ✭ ✭

@Krzysiek Marzec, przypadkiem nie ma jakiś limitu 20 próśb o dostęp czy coś w ten deseń?

Roman Rozenberger