Obecnie 200 forumowiczów jest online
Obecnie 200 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Lista remarketingowa Analytics w Adwords

Nowicjusz ✭

Cześć i czołem - chyba będę Was często odwiedzał Emotikon: Mrugający

Na początek taka sprawa.

Mam konto menedżerskie AdWords do którego są podpięte "subkonta" z kampaniami.

Tworząc listy remarketingowe w Analyticsie zaznaczyłem jako konto docelowe - konto menedżerskie. Liczyłem, że będę mógł te listy wykorzystać wówczas na obu "subkontach"

W Adwordsie niestety okazało się, że nici - tworząc kampanię na subkoncie, nie widzę list remarketingowych z konta menedżerskiego.

Pytanie czy coś da się z tym zrobić (oczywiście bez konfigurowania wszystkiego na nowo)? Po co możliwość podpięcia w Analyticsie listy do konta menedżerskiego jeśli nie da się z niej potem korzystać...

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotrek B
października 2015

Dot.: Lista remarketingowa Analytics w Adwords

Wschodząca Gwiazda
Możliwość podpiecia konta menedzerskiego to pewnie jakies niedopatrzenie ze strony google. Pewne jest to, że nie można używać tej samej listy remarketingowej na kilku kontach adwords.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotrek B
października 2015

Wschodząca Gwiazda
Możliwość podpiecia konta menedzerskiego to pewnie jakies niedopatrzenie ze strony google. Pewne jest to, że nie można używać tej samej listy remarketingowej na kilku kontach adwords.

Nowicjusz ✭
Dzięki za info.

Nawet nie chodziło mi żeby listy używać na dwóch kontach tylko, żeby przypiętą do menedżerskiego można było przypisać kampanii remarketingowej na subkoncie. Niestety nie da się.