Obecnie 207 forumowiczów jest online
Obecnie 207 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Link z malej litery

Nowicjusz ✭

Witam, mam jak sie domyslam banalna sprawe, natomiast mam wrazenie ze google jakos ukrylo opcje edycji linku reklamowego (o ile to jest mozliwe albo skad ta informacja jest pobierana? - z samej strony ? )

Chodzi o to ze link jest z malej litery.

Jest ladny tekst reklamy i   (...) | sklep-sklep.pl   (zamiast Sklep-sklep.pl)

Czy  ktos wie gdzie sie to zmienia ??

Poszukalem chwile, ale ... bez rezultatu.

z gory dzieki

Michal

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Link z malej litery

Najlepszy Współtwórca

To dodatkowa informacja pobierana przez system. Ona przeważnie jest z małej litery - pobierana z adresu wyświetlanego. Spróbuj w adresie wyświetlanym napisać swój adres Sklep-sklep.pl - w wielu przypadkach działa/działało.

Dominik Myślak

Link z malej litery

Nowicjusz ✭

Hej

Dziekuje za info Emotikon: Szczęśliwy

Wydaje mi sie, ze mimo to ze jest to informajca pobierana przez system - z jakiegos miejsca musi ja brac, wiec, gdzies jest miejsce aby wstawic duze "S"

Moi konkurenci maja nazwy sklepow po reklamie z duzej litery, na pewno sie gdzies da to zmienic.

Probuje. Emotikon: Szczęśliwy

ale tez przy google shopping - tam gdzie wyswietlane sa produkty ze zdjeciami - tam nie bylo zadnego linku, on to ciagnie jakos z systemu - i mimo to, nazwa pod zdjeciem jest z malej litery :/

napisze do google byc moze. :/

Link z malej litery

Najlepszy Współtwórca

W reklamach w sieci wyszukiwania podałem Ci już sposób.

A w zakupach Google chyba piszesz o czymś innym, bo to co jest na zielono w Zakupach to nazwa sklepu, którą możesz ustawić w Merchant Center.

Dominik Myślak

Link z malej litery

Student ✭

Dokładnie tak jak napisał @Dominik Myślak, w Merchant Center ustawiasz wyświetlaną nazwę sklepu. Mylisz dwie różne rzeczy.

Emil