Obecnie 288 forumowiczów jest online
Obecnie 288 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kupony Adwords

Nowicjusz ✭ ✭

Witam dostałem kod na reklamę w adwords ale chcą abym 100 zł wpłacił. Kolega mówił że kiedys były kupony bezpłatne dla firm na próbę, jest to jeszcze?  Bo jak na razie nie jestem przekonany do google+ a od kiedy zmienili wersje to już w ogóle wszystko padło bo odwiedzający nie ma możliwosci zobaczyć  zdjęć towaru w albumie. No ale mniejsza o to zrezygnowałem z promocji przez  google+ na rzecz innego serwisu ale chętnie bym skorzystał z reklamy adwords jako pomoc dla wyników organicznych. Uzyskam gdzies taki kupon bezpłatnie na próbę chciałbym sprawdzić jak to działa ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Kupony Adwords

Najlepszy Współtwórca
To jest bezpłatny kupon, ale aby uzyskać wartość z kuponu, musisz wydać 100 zł własnego budżetu. Czy używałeś kiedyś już kuponów dla Swojej firmy? Jeśli tak, to nie używaj go już drugi raz - to zabronione.

Dodatkowo od Partnerów Google możesz uzyskać kupon o wartości do 600 zł, ale w ciągu 30 dni trzeba wydać minimum 600 zł, by otrzymać równowartość wydatków. Tzn. jeśli wydamy tylko 300 zł, to po 30 dniach doładowane zostanie 300 zł na konto, czyli warto wydać 600 zł, by otrzymać pełną wartość kuponu.
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Dominik ale skoro mam płacić 100 zł to nie jest to bezpłatny kupon nie możesz tak mówić Emotikon: Szczęśliwy Czyli nie ma opcji dostania kuponu chociaż na 100 zł na próbę bez opłat ? Bo przyznam szczerze ze jestem zbyt zniechęcony do google  aby znów cos wydawać Ale jak efekt bedzie zadowalający do chętnie zainwestuje i tysiąc złoty  wiadomo ale w ciemno już nie chce nic płacić Emotikon: Szczęśliwy

Z adwordsa nie korzystałem nigdy bezposrednio .

Najlepszy Współtwórca
Takie są zasady kuponów. Emotikon: Szczęśliwy

Natomiast co do zrażania się. Google AdWords to potężne narzędzie i to w jaki sposób zbudujesz kampanie, będzie wyznacznikiem czy Ci się to opłaci. Jeśli bez wiedzy przygotujesz sobie kampanie ze zbyt małym budżetem, to niestety samo ustawienie domyślne harmonogramu zje Ci pieniądze w ciągu nocy, a Ty będziesz się złościł, że nigdzie nie widać reklamy.

Warto zainwestować i poprowadzić kampanie tak jak powinna być poprowadzona + odpowiedni budżet. Nie wiem w jakiej branży pracujesz, ale 100 zł będzie na pewno zbyt małym budżetem na miesiąc.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
Ale nie na 2 dni czy 3 dni i nie na wyniki lokalne miasta jednego małego tu 100 zł wystarczy na próbę Emotikon: Szczęśliwy Za jakies pozycjonowanie płace 200 zł i dopiero po wykonanej pracy wiec tu nie mogę z góry płacić . A chciałem zobaczyć porównanie efektów z tego jakiegos pozycjonowania a reklam adwords Trudno nie skorzystam z adwords .Takie mam zasady nie płace za kota z worka z góry ale życze miłego dnia i sukcesów Dominik hej Emotikon: Szczęśliwy