Obecnie 187 forumowiczów jest online
Obecnie 187 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kupon AdWords i zbyt stare konto

Nowicjusz ✭

Cześć Emotikon: Szczęśliwy

Odkryłem całkiem niedawno, że każda osoba może otrzymać kupon AdWords z oficjalnej strony google: www.google.pl/intl/en/adwords/coupons/

Niestety gdy spróbowałem skorzystać z kuponu, to strona AdWords poinformowała mnie, że moje konto jest zbyt stare.

Z jednej strony rozumiem, że kupony są tylko dla nowych konto, bo chodzi o zdobywanie nowych użytkowników. Z drugiej strony ja sam nim jest. Po prostu utworzyłem konto AdWords już jakiś czas temu, bo było mi potrzebne aby korzystać z narzędzia do słów kluczowych. Jednak nigdy wcześniej nie robiłem żadnej kampanii, więc teoretycznie jestem nowym klientem.

Niestety na stronie AdWords jest to chyba nie do obejścia, ale czy jest jakakolwiek inna możliwości, aby aktywować kupon i skorzystać z promocji na moim koncie? Czy zadzwonienie do supportu może pomóc?

Jeśli nie, to czy utworzenie nowego konta AdWords na dokładnie te same dane i wykorzystywanie go do promowania dokładnie tej samej strony będzie zgodne z regulaminami Google? Utworzenie nowego konta miałoby służyć przede wszystkim temu, aby móc na nim skorzystać z kuponu.

Podpowiedzcie mi proszę jakie mam możliwości w takiej sytuacji.

Pozdrawiam,

Staszek

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Stanisław K
września 2015

Dot.: Kupon AdWords i zbyt stare konto

Wschodząca Gwiazda
Jeżeli Twoje konto faktycznie nie było używane to założenie nowego konta na te same dane rozliczeniowe i reklamującego tą samą stronę nie będzie "zbrodnią" i nie grożą Ci za to żadne konsekwencje jeśli na tym nowym koncie skorzystasz z kuponu promocyjnego.
Tak naprawdę będziesz nowym reklamodawcą więc w myśl regulaminu możesz skorzystać z kuponu.
Jednakże zrób to jednorazowo, gdyż nadużywanie takiej możliwości może się skończyć poważnymi konsekwencjami.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Stanisław K
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Jeżeli Twoje konto faktycznie nie było używane to założenie nowego konta na te same dane rozliczeniowe i reklamującego tą samą stronę nie będzie "zbrodnią" i nie grożą Ci za to żadne konsekwencje jeśli na tym nowym koncie skorzystasz z kuponu promocyjnego.
Tak naprawdę będziesz nowym reklamodawcą więc w myśl regulaminu możesz skorzystać z kuponu.
Jednakże zrób to jednorazowo, gdyż nadużywanie takiej możliwości może się skończyć poważnymi konsekwencjami.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭
Super! Wielkie dzięki za odpowiedz. Bardzo mi pomogłeś Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,
Staszek