Obecnie 251 forumowiczów jest online
Obecnie 251 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kupon 375zł - pytanie

Nowicjusz ✭

Witam,

Dostałem kupon promocyjne na 350zł. 

Po wpisaniu go w zakładkę kupony ma on nazwę:

"Uzyskaj środki w wysokości nawet 375,00 zł za to, co wydasz w AdWords w ciągu 31 dni"

Poniżej jest skala wykorzystania kupony, a niżej wyjaśnienie:

"Przyznamy Ci kwotę równą Twoim wydatkom w AdWords w ciągu 31 dni od wpisania tego kodu. Maksymalna wysokość: 375,00 zł. Kwota pojawi się na Twoim koncie po upłynięciu 31 dni(a)."

W zakładce płatności jest ta sama kwota co z tej z kuponem.

Moje pytanie:

Czy jeżeli wpisałem kod, uruchomiłem reklamę i leci już ta kasa to muszę wydać najpierw wydać swoje 375zł, a dopiero potem dostanę kolejne, czy po prostu zapłacę za tą pierwszą reklamę z kuponu promocyjnego i nic nie będę musiał dopłacać jak tego nie przekroczę?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Kupon 375zł - pytanie

Wszechwiedzący ✭

Cześć Kamillo Emotikon: Szczęśliwy

Musisz najpierw wydać ze swoich środków kwotę kuponu w ciągu 31 dni i gdy już to zrobisz to wtedy Twoje konto zostanie zasilone taką kwotą, jaka była w dodanym kuponie.

________
Booguś

Kupon 375zł - pytanie

Nowicjusz ✭

Witam, podepnę się do pytania. Czy te bonusowe 375zł zostanie naliczone automatycznie od razu po wydaniu 375zł czy dopiero po kilku dniach? Dziś właśnie wydałem te 375zł i liczyłem na doładowanie, a na koncie reklamowym zero... Jest tylko takie info: You earned 375,00 zł. Your account will be credited on 8 lip 2018.

Kupon 375zł - pytanie

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Hej @Garyukimono

W taki razie proponuję poczekać do jutra :-)

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Kupon 375zł - pytanie

Najlepszy Współtwórca

Kwota z kuponu jest doładowywana po 30 dniach - wtedy konto jest sprawdzane co do wydatków - może to potrwać nawet do 5 dni.

Ale masz jasną informację, że konto zostanie doładowane 8 lipca.

Dominik Myślak

Kupon 375zł - pytanie

Nowicjusz ✭

Witam ponownie,

czekałem cierpliwie do 8 lipca a na koncie AdWords nadal cisza - kupon nie został mi przyznany. Gdzie mogę interweniować?

Na moim koncie jest taka informacja:

Completed promotions

Promotion: Uzyskaj środki w wysokości nawet 375,00 zł za to, co wydasz w AdWords w ciągu 31 dni.
Status: Wykorzystany
Claimed: 5 cze 2018
Credited: --
Credit applied: --

Kupon 375zł - pytanie

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć,

Zadzwoń jutro na infolinię: 800 702 380

Chociaż jestem przekonany, że kupon się w końcu pojawi.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Kupon 375zł - pytanie

Najlepszy Współtwórca

Emotikon: Szczęśliwy Zerknij dzisiaj. Sprawdziłeś konto o 7:54 8 lipca. Google uczy cierpliwości - pamiętaj o tym.

Ustaw odpowiedni zakres dat uwzględniając dzisiejszy dzień i daj znać, czy kampania ruszyła już na środkach z kuponu. Jeśli nie, to zastosuj sugestie Krzysztofa, ale chyba dopiero po 8 - wtedy zaczynają pracować.

Dominik Myślak

Kupon 375zł - pytanie

Nowicjusz ✭

Dzięki za sugestie. Kwota została przyznana i faktycznie może zbyt wcześnie sprawdziłem konto.