Obecnie 154 forumowiczów jest online
Obecnie 154 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kopiowanie kampanii

Magister ✭

witam

Skopiowałem kampanie za pomocą Edytora AdWords między różnymi kontami adwords, po mimo wysłaniu zmian w edytorze na koncie otwartym w przeglądarce nie widzę zmian, czy na to potrzeba czasu ?

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Kopiowanie kampanii

Wschodząca Gwiazda
Zmiany widać od razu. A odświeżyłeś przeglądarkę ;-).

ps. pamiętaj tylko, że kampania jest zatwierdzana od nowa po przekopiowaniu.

Adaśko

Magister ✭
tak, odświeżyłem :/ ale to nie pomogło, wiem że są akceptowane ponownie :/ ale pomimo tego powinno być widać strukturę kont: grupy reklam itp..

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Musi być jakiś błąd w AdWords Editor, który uniemożliwia przesłanie kampanii (np. brak stawek dla grup reklam). Zobacz czy na koncie nie masz jakiegoś czerwonego lub żółtego kółka. Symbole i kolory

czer.png

Po sprawdzeniu kampanii powinno być wszystko na zielono:

adwords-editor.png

Wschodząca Gwiazda
A nie masz przypadkiem tej kampanii, którą przesłałeś - wstrzymanej? A na koncie w przeglądarce wybranej opcji podglądu tylko aktywnych kampanii? Takie kontrolne pytanie bo wiem, ze i tak się zdarzało Emotikon: Szczęśliwy

Magister ✭
Dziękuje Krzysztof za odpowiedz, muszę przeinstalować edytora i przetestować na innym koncie. Dziękuje.

Magister ✭
@Paulina Emotikon: Szczęśliwy "brałem" taką opcje pod uwagę, bo faktycznie ja wstrzymałem w przeglądarce a potem ściągnąłem do edytora i przekopiowałem.. ale to nie tu jest problem. Tematu nie ma co drążyć, aha: nie wiecie czy jest wersja edytora AdWords pod androida ?

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Michał co mi wiadomo to nie - https://support.google.com/adwords/editor/answer/30513?hl=pl&ref_topic=3290839 .

Ewentulanie poszukaj coś ciekawego tutaj Emotikon: Szczęśliwy

Adaśko