Obecnie 176 forumowiczów jest online
Obecnie 176 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Konto MCK

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie. Chciałbym zapytać jak założyć konto MCK oraz czy w tym koncie mogę dla swojego klienta wykorzystać kupon który mam z programu Google dla Agencji?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: haiku
września 2015

Dot.: Konto MCK

Student ✭

Moje doświadczenie pokazuje, ze także jak utworze konto a potem podepne pod MCK to moge uzywac kuponow na nim (zanim jeszcze jest podpięte - moge kupon wprowadzić i jest "przyjmowany").

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Po utworzeniu konta MCK w sposób podany powyżej przez @ni...

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Po utworzeniu konta MCK w sposób podany powyżej przez @niemalekko85 będziesz mógł zarządzać wieloma kontami AdWords. Po utworzeniu konta MCK kliknij:

1) "Utwórz konto" aby utworzyć całkiem nowe konto AdWords

lub

2) "Połącz istniejące konta" aby dodać już istniejące konto klienta poprzez podanie ID konta

http://img197.imageshack.us/img197/6793/mck.jpg

Grafika

Poniżej dodatkowe linki z Pomocy AdWords:

Tworzenie konta Moje Centrum Klienta
Korzystanie z Mojego Centrum Klienta

Najlepszy Współtwórca

W kontach utworzonych w ramach MCK w powyższych wskazówek możesz uzyć kuponów z programu Google dla Agencji , oczywiście w zgodzie z zasadami Programu i kuponów.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: haiku
września 2015

Student ✭

Moje doświadczenie pokazuje, ze także jak utworze konto a potem podepne pod MCK to moge uzywac kuponow na nim (zanim jeszcze jest podpięte - moge kupon wprowadzić i jest "przyjmowany").

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jest jakiś problem z widocznością osadzanych grafik, także awaryjnie ilustracja do powyższego postu: http://img197.imageshack.us/img197/6793/mck.jpg

Nowicjusz ✭

Dziękuje za odpowiedzi. Rozwiązanie było banalnie proste - trzeba było zmienić przegląrdkę na firefox. Nie udawało mi się go założyć na Chrome.

Najlepszy Współtwórca

No to pozostaje jeszcze aktualizacja lub czyszczenie Chrome Emotikon: Szczęśliwy