Obecnie 255 forumowiczów jest online
Obecnie 255 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Koniec darmowych kuponów?

Nowicjusz ✭

Witam. Czasem sprzedawałem mój skrypt, i jako gratis dawałem kupon na reklamę w AdWords jak klient chciał sobie spróbować reklamy, ale widzę że już to nie działa. Jak przechodzę na stronę z kuponami to jest informacja: "Aby otrzymać kod promocyjny i bezpłatną pomoc eksperta zadzwoń: 800 357 706" . Nie chcę tracić czasu na dzwonienie i na rozmawianie z jakimiś "ekspertami", czy może to być jeszcze dostępne jak było do tej pory, czyli wpisywało się email i pojawiał się kupon ?

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kraina S
grudnia 2016

Najlepszy Współtwórca

Nic nie sugerowałem Emotikon: Szczęśliwy  po prostu wiele firm rozdawało / rozdaje kupony bez takiej informacji, co może wpędzić Klienta w kłopoty.

Nigdy nie pobierałem kupony z tego linku, ale jeśli komunikat na tej stronie mówi by kontaktować się pod telefonem, to zapewne innej formy uzyskania takiego kuponu nie ma.

Jak byś był Partnerem Google, to takie kupony przesyła cyklicznie Google.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca

Witam.

Wiele się zmieniło w kwestii kuponów. Nadal funkcjonują kuponu wydaj 100 zł i otrzymaj 200 zł. Są również kupony o wartości do 600 zł, którymi dysponują Partnerzy Google.

Problem z kuponami jest taki, że zapewne nie informowałeś Klientów, że kupony można wykorzystać tylko raz na firmę / stronę www / użytkownika. To bardzo istotne, ponieważ nadużywanie kuponów stało się w pewnym momencie naszym sportem narodowym.

Jeśli chcesz uzyskać kupon, to zastosuj się do informacji jakie przytoczyłeś, ale mam osobistą prośbę. Informuj Klientów o konsekwencjach użycia kolejnego kuponu - cierpią później Klienci, którym zawieszane są konta AdWords.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Znaczy nie było to tak że dawałem im link do generatora, ale dawałem im kupon który sam generowałem, a co potem oni z tym robili, czy sami jeszcze szukali jakiś kuponów żeby reklamować więcej, to nie wiem. Tak mówiłem że tylko raz można wykorzystać jeden kupon, na jednym koncie, na jedne dane rozliczeniowe, i na jedną domenę najlepiej.

Czy sugerujesz że te linki do generowania kuponów zostały zablokowane tylko dla mnie, bo kupony generowane z mojego IP były jakoś przez innych nadużywane ? Sprawdzałem na innym IP i komputerze, ale to samo jest.

Oba linki których używałem znalazłem w internecie, są chyba ogólne dla wszystkich:

http://www.google.pl/adwords/coupons/

http://www.google.pl/adwords/start/?channel=gdn-ef&sourceid=awo&subid=pl-pl-gdn-aw-rdis-RHtest&gclid...

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kraina S
grudnia 2016

Najlepszy Współtwórca

Nic nie sugerowałem Emotikon: Szczęśliwy  po prostu wiele firm rozdawało / rozdaje kupony bez takiej informacji, co może wpędzić Klienta w kłopoty.

Nigdy nie pobierałem kupony z tego linku, ale jeśli komunikat na tej stronie mówi by kontaktować się pod telefonem, to zapewne innej formy uzyskania takiego kuponu nie ma.

Jak byś był Partnerem Google, to takie kupony przesyła cyklicznie Google.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Aha, więc wszyscy zostali tak potraktowani i zmienili zasady bo email się wpisywało i kupon od razu się generował, jak teraz każdy zacznie dzwonić i trzeba będzie czekać godzinę na połączenie to powodzenia .. ja dziękuję.  

Najlepszy Współtwórca

Spróbuj zadzwonić Emotikon: Szczęśliwy 

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Na koncie G. Partner jest możliwość przyznawania kwot promocyjnych dla połączonych kont spełniających kryteria promocji. Może masz możliwość iść w tym kierunku.