AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 277 forumowiczów jest online
Obecnie 277 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Komunikat - Nowa wersja interfejsu AdWords

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

mam taki oto problem - co chwila na moim koncie pojawia się informacja:

Dostępna jest nowa wersja interfejsu AdWords.Odśwież stronę, aby spróbować ponownie.

i muszę wówczas odświeżyć stronę, jeśli tego nie zrobię strona długo się wczytuje, co bardzo utrudnia pracę. Korzystam z nowej wersji przeglądarki Chrome, na moim drugim koncie wszystko jest ok. Gdzie może leżeć problem?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Komunikat - Nowa wersja interfejsu AdWords

Student ✭
Google pewnie znowu zmiany wprowadza. Pewnie kwestia przeczekania i wszystko wróci do normy. Ja też tak mam.

Dot.: Komunikat - Nowa wersja interfejsu AdWords

Wschodząca Gwiazda
Andrzej - możesz zawsze spróbować zacząć używać Edytora Google AdWords, który jest samodzielną aplikacją działającą pod systemami Windows/Mac:
http://www.google.pl/intl/pl/adwordseditor/
No chyba, że masz Linuxa
Tomasz Ciepłucha

Komunikat - Nowa wersja interfejsu AdWords

Student ✭ ✭ ✭

Mam to samo od paru dni, Chrome bez AdBlocka, jakieś pomysły? Po odświeżeniu komunikat wraca.