Obecnie 247 forumowiczów jest online
Obecnie 247 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kolumna "nieprawidłowe kliknięcia" odeszła do Stwórcy...

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

... w zakładce "Słowa kluczowe" i nie ma opcji jej dodania, a jeszcze w grudniu była. Jest tylko w zakładce Kampanie. Czy tylko ja zostałem tak drastycznie zubożony....?

________
Booguś
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Booguś
września 2015

Dot.: Kolumna "nieprawidłowe kliknięcia" odeszła do Stwórcy.

Wschodząca Gwiazda
Ja osobiście nie przypominam sobie, żeby ta kolumna była tam wcześniej dostępna, a też jej tam kiedyś szukałem.
Kolumna "nieprawidłowe kliknięcia" dostępna jest tylko na kartach Kampanie i Wymiary.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
września 2015

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Może załapałeś się na testyEmotikon: Szczęśliwy
Trzeba obserwować , bo coś zmieniają. Mnie od wczoraj kilka razy dziennie zmienia się panel (2 wersje na przemian). Najprościej zauważyć zmianę po rozwijanej liście "status kampanii lub grupy reklam".
Stara wersja Aktywna / Wstrzymana

Nowa wersja Aktywna / Wstrzymana/ Usunięto (taki układ od dawna jest na urządzeniach mobilnych).
Co ciekawe w nowym można zmienić z "usunięte" na "aktywne" a w starym panelu nie Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Rozwiązanie
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Ja osobiście nie przypominam sobie, żeby ta kolumna była tam wcześniej dostępna, a też jej tam kiedyś szukałem.
Kolumna "nieprawidłowe kliknięcia" dostępna jest tylko na kartach Kampanie i Wymiary.
Tomasz Ciepłucha

Najlepszy Współtwórca
Ta informacja była i jest dostępna na poziomie kampanii. Nic się nie zmieniło.

Ale zmiany w interfejsie są wprowadzane w ostatnich dniach.

Profesjonalista ✭ ✭ ✭
W grudniu akurat złapałem klienta, który szczególnie obawiał się nieprawidłowych kliknięć. I bardzo byłem zadowolony z faktu, że widziałem dokładnie na które frazy konkurencja próbuje mu wyczyścić budżet. Nie wiem ile czasu trwała taka sytuacja, ale po nowym roku to zniknęło.... Szkoda, bo to było fajne.
________
Booguś
Rozwiązanie
września 2015

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Może załapałeś się na testyEmotikon: Szczęśliwy
Trzeba obserwować , bo coś zmieniają. Mnie od wczoraj kilka razy dziennie zmienia się panel (2 wersje na przemian). Najprościej zauważyć zmianę po rozwijanej liście "status kampanii lub grupy reklam".
Stara wersja Aktywna / Wstrzymana

Nowa wersja Aktywna / Wstrzymana/ Usunięto (taki układ od dawna jest na urządzeniach mobilnych).
Co ciekawe w nowym można zmienić z "usunięte" na "aktywne" a w starym panelu nie Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca
Po przełączeniu MCK na jęz angielski (US) jest stabilnie nowa wersjaEmotikon: Szczęśliwy