Obecnie 229 forumowiczów jest online
Obecnie 229 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kod remarketingowy jest, ale go nie ma... o co kaman...

Student ✭

Witam,

Dodałem do strony Klienta kod remarketingowy. Jednak od 2-3 dni mam informację na koncie, że kod nie jest widziany. Sprawdzałem z poziomu kodu strony i na każdej podstronie kod jest widoczny. Czy mimo tego lista remarketingowa jest dopisywana? Pozdrawiam, Ł.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Kod remarketingowy jest, ale go nie ma... o co kaman...

Najlepszy Współtwórca

Sprawdź dokładnie czy kod na stronie Klienta jest taki sam jaki powinien być... czasem niektóre gotowce stron nadpisują/poprawiają/usuwają kawałki kodu.

Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Student ✭

Kod jest na pewno w porządku. Wczoraj gdy to zauważyłem wkleiłem kod na nowo. A dzisiaj widzę, że nadal jest niewidoczny. Jak często jest ten kod sprawdzany po stronie Google? Bo nie wiem ile czasu odczekać aby sprawdzić czy jakieś moje poprawki działają lub nie?

OK. Nic nie zmieniłem i tag stał się aktywny... Normalnie cuda się w tych internetach czasem dziejąEmotikon: Mrugający

Wschodząca Gwiazda

Fajnie Łukasz, że u Ciebie dobrze się skończyło. Dla potomnych : fajną sprawą jest wtyczka do Chrome (można ją pobrać tutaj ), która pokaże nam czy dobrze mamy zaimplementowane tagi w kodzie naszego serwisu. 

Adaśko