Obecnie 197 forumowiczów jest online
Obecnie 197 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kierowanie na konkretny film/kanał

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie,

mam problem w wybraniu konkretnego miejsca docelowego na YouTube dla mojego baneru. W przypadku kierowania wideo istnieje bardzo klarowny system kierowania na konkretne kanały lub filmy, jednak dla banerów jest to mocno zagmatwane. Otóż jak wybrać konkretny kanał lub konkretny film, na który chcę kierować swój baner? Czy wystarczy wpisać adres URL pod którym znajduje się film (lub strona główna kanału) w kierowaniu na miejsca docelowe w oknie "Dodaj wiele miejsc docelowych jednocześnie"? Testowałem tą możliwość i niezależnie jaki oraz ile filmów/kanałów dodawałem przewidywany zasięg się nie zmienia. Czy być może istnieje inny sposób by wybrać kierowanie na konkretny film/kanał? Dodam tylko, iż wiem, że konkretne miejsce na które chcemy kierować musi mieć włączoną taką możliwość, oraz że chodzi o reklamę typu inVideo.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jacek S
września 2015

Dot.: Kierowanie na konkretny film/kanał

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Kierowanie na kanał: googleadsensevideosite.com/ca-pub-6219811747049371::afv_user_nazwakanału

nazwakanału to część url po www.youtube.com/user/ 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jacek S
września 2015

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Kierowanie na kanał: googleadsensevideosite.com/ca-pub-6219811747049371::afv_user_nazwakanału

nazwakanału to część url po www.youtube.com/user/ 

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
A czy w przypadku kierowania na wideo wystarczy wpisać taki szkielet?
youtube.com/watch?v=id_filmu

Student ✭ ✭ ✭
Tego nie jestem pewien, ponieważ nie używałem. W szczegółach miejsca docelowego adresy filmów podawane są w formacie www.youtube.com/video/id_filmu