Obecnie 185 forumowiczów jest online
Obecnie 185 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kampania produktowa

Nowicjusz ✭

Witam mam problem z kampanią produktową mianowicie nie wyświetla się, na merchants są produkty adwords je widzi (oczywiście konta połączone) budżet jest wszystko aktywne i nic. Gdzie szukać problemu?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Kampania produktowa

Najlepszy Współtwórca

Poprawnie ustawiony zakres dat - może reklama się wyświetla, ale zaznaczasz zły przedział.

Za niskie stawki CPC.

Czy produkty są zaakceptowane w Merchant Center? Diagnostyka nic nie wykazuje?

Zbyt mały region emisji reklam?

Dominik Myślak

Kampania produktowa

Nowicjusz ✭

Daty ok 

cpc zmieniałem i nic

produkty akceptowane

region cała pl 

Kampania produktowa

Wszechwiedzący ✭

Cześć Ryszard,

Kampanie produktowe często startują z opóźnieniem (w porównaniu do reklam tekstowych lub graficznych).

Zerknij, być może już działa.

Jeśli nie, to zobaczy czy nie pobrałeś ustawien ze starej kampanii, która ma specyficzny harmonogram reklam lub modyfikacje stawek na różnych urządzeniach?

Była już poprzednio uruchamiana kampania zakupowa na tym koncie?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Kampania produktowa

Nowicjusz ✭

Ja walczę od początku lutego, co do ustawień to nie, a nawet gdyby to produktowa inna cały czas leci.

Czy była? ale na adwords czy  merchants?  obecnie sa dwa konta merchants podpiete pod konto adwords i to co ostatnio podpinałem i na nim nie działa. Ja już nie wiem gdzie szukać problemu a adwords nie podpowiada gdzie błąd.

Kampania produktowa

Wszechwiedzący ✭

Bez wglądu do konta niestety, ale będzie ciężko pomóc.

Sugeruję jeszcze zadzwonić do supportu.

Myślę, że oni najlepiej pomogą w takiej sprawie bo mogą się zalogować i sprawdzić na żywo.

Daj znać gdy coś ruszy.

Powodzenia.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Kampania produktowa

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

ok zadzwonię jutro