Obecnie 287 forumowiczów jest online
Obecnie 287 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kampania ad word

Nowicjusz ✭

Witam ,

mam takie pytanie  - jakiś czas temu kampanie ad word prowadziła dla mnie firma zewnętrzna która do dnia dzisiejszego, mimo ,iże juz nie współpracujemy, nie zamknęła kampanii.
 Teraz czy muszę zakończyć tą kampanię aby rozpocząć swoją kampanię dla tej samej witryny? Czy byc może mogę prowadzić dwie równoległe kampanie?

Pozdrawiam

Dot.: Kampania ad word

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Na stronie wyszukiwania może być emitowana tylko jedna reklama tej samej firmy. Także jeżeli chce Pan emitować reklamę tej samej witryny, trzeba użyć innych słów kluczowych lub - jeżeli będą używane te same słowa kluczowe - osiągnąć lepszy ranking reklamy (Wynik Jakości x maksymalna stawka za kliknięcie).

Chyba jednak prościej będzie poprosić tę firmę o wstrzymanie starej kampaniiEmotikon: Szczęśliwy

Dot.: Kampania ad word

Student ✭

Pytanie zasadnicze: czy działania Adwords prowadzone były z konta firmy czy z konta należącego do Ciebie (bo stosuje się oba rozwiązania) - czy budżet był wpłacany do firmy prowadzącej czy na konto Google bezpośrenio.

Jeżeli pieniądze były wpłacane do Google, to znaczy że na koncie jest jeszcze budżet i należy:

- albo poczekać aż cały budżet zejdzie

- albo poprosić firmę, która do tej pory prowadziła działania o udostepnienie konta (login i hasło).

Jeżeli jednak pieniądze były wpłacane do firmy która prowadziła te działania to znaczy, że mają chyba mały bałagan. 

Tak czy siak, proszę zgłosić się do firmy i poprosić o wstrzymanie działań.