Obecnie 224 forumowiczów jest online
Obecnie 224 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

KU PRZESTRODZE - Kupię zweryfikowane konto AdWords

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Na forum PiO pojawił się taki temat.

Dlaczego taki temat tu na forum? Doczytaj ten post do końca.

Na wszelki wypadek wklejam całą treść posta.

Witam,
Jestem zainteresowany kupnem zweryfikowanego konta adwords.

Jakie są warunki ?

• Konto musi być już zweryfikowane. (Takie na którym była już reklama i odbyła się ta pierwsza weryfikacja co trwa 2-4 dni. Chce mieć pewność że konto nie było założone przed chwilą na jakieś trefne dane. A potem mi je zablokują....)
  • Otrzymuje całkowity dostęp do konta oraz maila na wyłączność. Z doświadczenia wiem że Ci z adwordsa potrafią przyczepić się nawet o wykrzyknik w reklamie. I jak coś trzeba poprawić to leci informacja na maila dlatego musze mieć do niego dostęp.

Płatność za konto w formie prowizji !
Jestem w stanie zapłacić 100 zł za konto oraz od 20% do 30% wykorzystanych środków na adwords DOŻYWOTNIO.

Prowizja wypłacana jest PRZED wykorzystaniem środków w 2 możliwych wariantach:

• Wysyłam środki na reklamę przelewem, oraz prowizję w tym samym momencie na Twój rachunek bankowy. Gdy środki na reklamę zostaną wykorzystane, wykonuję kolejne przelewy.
  • Podpinasz karte (najlepiej zwykłą debetową) do konta adwords oraz podajesz mi numer rachunku bankowego przypisany do tej karty. Wysyłam ekspresowy przelew na ten rachunek, po czym zasilam kliknięciem środki adwords, zostawiając na koncie twoją prowizję.

Druga opcja płatności jest o wiele lepsza. Zwykły przelew do adwords idzie około 2 dni i odpadają weekendy. Co zamniejsza moje wydatki na reklame oraz Twoją prowizję.
Kartę do konta oczywiście musisz podpiąć sam ! Zanim wydasz mi konto adwords ! Ja się cudzą kartą posługiwać nie moge. (Po dodaniu karty, jej numer jest zamazany)

Ile wychodzi prowizji ?
Miałem już okazję pożyczyć konto kolegi i wydadki były różne. Przy szybkiej płatności kartą najwięcej wydałem około 5 tysięcy w miesiąc. Jednak pamiętaj że otrzymasz tyle prowizji ile wydam. Nie mam obowiązku puszczać reklam nonstop.
4xvpeokg.jpg

Pytania i odpowiedzi:
Dlaczego sam sobie nie założysz konta ?
Miałem kiedyś konto które mi zablokowali przez amatorską firme reklamowa z allegro. Od tamtej pory nie pozwalają mi korzystać z adwordsa.
Czy sprzedaż konta jest legalna ?
Regulamin strony internetowej takiej jak google to ciągle tylko regulamin, a nie prawo karne. Dla google będę tylko "drugim administratorem". Najgorszą konsekwencją jest zablokowanie konta które przecież i tak formalnie jest moje. Więc Ty jako sprzedający żadnych strat nie masz.
Jak wygląda transakcja ?
Po uzgodnieniu szczegółów wysyłam do ciebie podpisaną przeze mnie prostą umowę która zawiera moje dane, oraz opisuje transakcję + skan dowodu (przelew będzie robiony dokładnie z tych samych danych). Umowa jest ważna ponieważ zabezpiecza mnie przed próbą odzyskania konta.

Podoba mi się oferta, czy mogę teraz założyć konto i przejść weryfikację?

Nie. Dla mojego bezpiezpieczeństwa konto musi być założone i zweryfikowane przed publikacją tego posta.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij mi prywatną wiadomość podając:

- Kontakt w postaci adresu e-mail

- Kiedy konto było założone i kiedy odbyła sie weryfikacja

- Jako że konto jest Twoje, napisz mi jaką metode płatności za reklamy preferujesz. (2 metody opisane wyżej). Wybierając drugą opcję masz większą szanse na to iż kupie to konto.

Pozdrawiam.

Moja odpowiedź na PiO brzmi:

Jak Ty to sobie wyobrażasz?

Osoba zakładająca konto zbyt dużo ryzykuje za 100 zł + 20%-30% Twoich wydatków, czyli w najlepszym wypadku 100 zł + 30% x 5000 zł wydatków = 1600 zł.

Czego nie wie zakładający konto?

Co będziesz reklamował?

Jakich fraz będziesz używał?

Czy to będzie zgodne z regulaminem AdWords?

Co się stanie jak zablokują konto założone na moje dane?

Co się stanie jak zablokują konto założone na moją kartę kredytową?

Na dwa ostatnie odpowiadam.

To osoba zakładająca konto nie będzie mogła reklamować się w AdWords bo system non stop będzie odrzucało konta na daną kartę i na dane firmy.

Dlaczego o tym nie informujesz osób?

W jaki sposób będziesz weryfikował na jakie dane ktoś założył konta AdWords? Czy to będą dane ich firmy, czy wyssane z palca, a może na cudze dane?

Widzę więcej minusów takiej współpracy niż plusów. Zapewne znajdzie się sporo chętnych by zarobić 1600 zł, ale ryzykują bardzo wiele. Wręcz ryzyko nie kalkuluje się.

Nie wiesz co będzie reklamował delikwent i czy konto nie złamie zasad AdWords. Jeśli tak, to Ty jako firma, która podała kartę kredytową na koncie oraz swoje dane skończysz jak Pan piszący posta, czyli odetniesz się od możliwości reklamowania się w AdWords. Każde Twoje konto będzie zawieszane.

Co gorsza znajdą się inni sprytni, których Maciej Lewiński skomentowałby: "Polska nie jest gotowa na Polaków" (pozdrawiam Macieja - opatentuj te hasło bo Ci je kradną na lewo i prawo), którzy będą rejestrować konta na dane innych firm co już nie jest poprawne, a wręcz rzekłbym jest zabronione.

Natomiast co się wtedy stanie z kontem AdWords? Jeśli dana firma, na które założono konto prowadzi sama dla siebie konto AdWords również ich konto zostanie zablokowane, a sprawa będzie mega trudna do wyjaśnienia bo przecież konto, które złamało regulamin było założone na nich - jak oni mają wtedy udowodnić, że to nie oni zrobili? Także byłoby to wręcz chamstwo by zakładać takie konta na cudze dane, ale kto się z tym liczy jeśli sam piszący posta na PiO pisze:

Regulamin strony internetowej takiej jak google to ciągle tylko regulamin, a nie prawo karne. Dla google będę tylko "drugim administratorem". Najgorszą konsekwencją jest zablokowanie konta które przecież i tak formalnie jest moje. Więc Ty jako sprzedający żadnych strat nie masz.

I tu się myli Pan z PiO bo formalnie konto należy do firmy, której dane zostały użyte na koncie AdWords i to ta firma ryzykuje, więc jak już pisałem straty mogą być ogromne.

Tym bardziej, że piszący posta już zakłada, że konto może być zablokowane.

Sądzę, że osoba, która napisała post na PiO ma tego świadomość i nie chce sobie sama brudzić rączek.

Dominik Myślak
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: KU PRZESTRODZE - Kupię zweryfikowane konto AdWords

Wschodząca Gwiazda
Dominik, hasło to " świat nie jest gotowy na Polaków " Emotikon: Mrugający

Najlepszy Współtwórca
nie wiem dlaczego ale nie mogę już edytować Emotikon: Szczęśliwy Maćku tylko tyle wyciągnąłeś z mojego wpisu? Emotikon: Szczęśliwy
Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca
spłoszyłem Pana... nie ma już tematu na PiO, ale dobrze by było by został tutaj
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

co więcej otrzymałem właśnie wiadomość na forum PiO - Pan mnie obraża i grozi mi Emotikon: Szczęśliwy

Chciałbym by ten screen pozostał na forum jako dowód Emotikon: Szczęśliwy

Screen Shot 11-27-15 at 02.45 PM.PNG

Dominik Myślak