Obecnie 283 forumowiczów jest online
Obecnie 283 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak to poustawiać w opcjach ?

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam, mam problem z narzędziem Google AdWords: Keyword Tool.
Chodzi o to, że wpisując np. Dragon City Hack pokazuje że globalne wyszukiwanie niszy w miesiącu to około 500.000 zapytań
Teraz wpisuję samą frazę Hack, ustawiam sortowanie od największej liczby wyszukiwań w miesiącu, i są tam frazy z przedziału 45.000.000 zapytań do 100.000
I teraz moje pytanie brzmi: Jak mam to zrobić, aby po wpisaniu frazy Hack wyszukiwana fraza trochę się zwiększyła ?
W sensie wpisuję Hack i na dole mam w tej całej liście frazę Dragon City Hack* (*słowo kluczowe) - jak to zrobić ?
To samo z innymi frazami, po prostu chcę zwiększyć horyzonty wyszukiwania tego narzędzia według tego schematu jak opisałem.
Może trochę pomieszałem, ale mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi.
Pozdrawiam ! Emotikon: Mrugający

Dot.: Jak to poustawiać w opcjach ?

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Nie do końca rozumiem w czym problem. W narzędziu propozycji slów kluczowych możesz użyć więcej niż jednej frazy. Domyślnie grupowane są po Propozycjach grup reklam. Przełącz na Propozycje słów kluczowych (na czerwono poniżej) i zobaczysz wszystkie propozycje z możliwością sortowania.

propo.jpg

Dot.: Jak to poustawiać w opcjach ?

Magister ✭ ✭ ✭

Witam,

gdybyś chciał sprawdzić ilość wyszukiwań (+pokrewne dane) dla danego słowa kluczowego, to polecam także bezpłatne narzędzie Trendy Google

Wystarczy kliknąć po lewej stronie na "Przeglądaj":

Screen Shot 2013-07-19 at 10.30.38 AM.png

A następnie wypisać odpowiednie słowo kluczowe, dla którego chcemy sprawdzić dane oraz okreslić pozostałe ustawienia:

Screen Shot 2013-07-19 at 10.33.30 AM.png

Pozdrawiam,

KarolinaP