Obecnie 266 forumowiczów jest online
Obecnie 266 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Inne reklamy mające wyższą pozycję w rankingu

Nowicjusz ✭ ✭

Witam

Mam duży problem z komunikatem na dole.

Zrobiłem jedną reklamę i wrzuciłem listę 20 fraz. Wyrzucało mi wszędzie ten błąd, a więc wyrzuciłem wszystkie frazy i zostawiłem jedną.

Nowa kampania na warszawę, ustawiona sieć wyszukiwania.

Dodaje frazę - catering dietetyczny

Sama ta fraza działa normalnie.

Wpisując jednak catering dietetyczny na przybliżone w ogóle nie wyświetla mi tej fraz jak wpisuję np. z warszawa, tanio czy dowóz.

Przy takiej próbie sprawdzenia pozycji dla np. (catering dietetyczny warszawa) znowu wyrzuca mi poniższy błąd, tylko gdzie te inne słowa, czy kampanie ?

Jak dodaję 2 inne frazy - dieta dowóz, dieta z dowozem. Wyświetla się poniższy bład i kompletnie

się nie wyświetlają nawet same. Kombinowanie z dopasowaniami też nic nie daje.

Jak z reklamy wyrzucę Keyword to - catering dietetyczny i dieta z dowozem działa, a dieta dowóz bład.

Reklama nie jest wyświetlana w wynikach wyszukiwania tego słowa kluczowego, ponieważ na koncie prawdopodobnie istnieją inne reklamy mające wyższą pozycję w rankingu i podobne słowa kluczowe

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamil Y
września 2015

Dot.: Inne reklamy mające wyższą pozycję w rankingu

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Kamil mi pojawiły się takie komunikaty na kontach, na których nie mogło dojść do rywalizacji między słowami kluczowymi w kampanii. Już nie pamiętam, ale chyba już na drugi dzień komunikaty zniknęły i reklamy zaczęły wyświetlać się normalnie. Możliwe, że jest jakiś bug w systemie AdWords. Pozdrawiam Adaśko

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca
Ten komunikat mówi o czymś troszkę innym. Reklama zapewne się wyświetla, ale jakieś inne podobne hasło (do tych sprawdzanych przez Ciebie) z wyższym rankiem powoduje wyświetlenie reklamy.

Zadbaj o podział na grupy reklam i odpowiednie dopasowania fraz.
Dominik Myślak

Magister ✭
Na liście swoich słów kluczowych dodaj/znajdź tą frazę i najedź na dymek który się koło niej znajduje. Być może znajdą się tam dodatkowe informacje które pomogą ustalić przyczynę niewyświetlania reklamy.
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamil Y
września 2015

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Kamil mi pojawiły się takie komunikaty na kontach, na których nie mogło dojść do rywalizacji między słowami kluczowymi w kampanii. Już nie pamiętam, ale chyba już na drugi dzień komunikaty zniknęły i reklamy zaczęły wyświetlać się normalnie. Możliwe, że jest jakiś bug w systemie AdWords. Pozdrawiam Adaśko

Nowicjusz ✭ ✭

Racja, wydaje mi się, że to jakiś błąd z przetwarzaniem tych fraz. Dzisiaj rano już normalnie mi je pokazuje.