Obecnie 207 forumowiczów jest online
Obecnie 207 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ilość kliknięć a CPC/pobieranie opłat

Student ✭ ✭ ✭

Chciałem się zapytać za ile kliknięć w jedną reklamę przez jednego klienta jest pobierana opłata (CPC). Nie chodzi mi o nieprawidłowe kliknięcia ale o sytuację, gdy po pewnym czasie klient znowu szuka i znajduje naszą reklamę, w którą ponownie klika. Chodzi mi zarówno o reklamy tekstowe jak i Display/Remarketing.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz K
września 2015

Dot.: Ilość kliknięć a CPC/pobieranie opłat

Wschodząca Gwiazda

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz K
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Za każdą. Adaśko

Student ✭ ✭ ✭
Jakiś czas temu (kilka lat temu) miałem wrażenie, że obiło mi się o uszy, że tylko raz (za pierwsze kliknięcie)...ale wtedy nie było remarketingu a odkąd się pojawił to pewnie też wszystko się zmieniło Emotikon: Smutny

Wschodząca Gwiazda
Ktoś Cię musiał wprowadzić w błąd, od zawsze było liczone za każde kliknięcie.

Wschodząca Gwiazda
Tomasz mogę tylko dodać taką małą informację, która cię ucieszy, że w przypadku tego samego wyświetlenie maksymalnie za 2 kliknięcia zostanie pobrana opłata. To jest jedyne mi znane nie pobieranie opłaty w przypadku prawidłowych kliknięć. O tym więcej na : https://support.google.com/adwords/answer/2375444 . Adaśko