Obecnie 174 forumowiczów jest online
Obecnie 174 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Historia logowania użytkowników

Student ✭ ✭

Czy da się sprawdzić który z użytkowników mający dostęp do konta kiedy się ostatnio logował?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kasia I
września 2015

Dot.: Historia logowania użytkowników

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Tak, w miejscu gdzie masz Ustawienia Konta (zembatka po prawej stronie u góry) > dostęp do konta masz podane adresy email osób, które mają do konta dostęp. Jednocześnie podawane są informacje o tym kiedy taka osoba logowała się do konta.

W samej historii zmian na koncie zobaczysz kiedy dana osoba wykonywała jakieś zmiany.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
września 2015

Wschodząca Gwiazda
jak ktoś ma dostęp z MCK to nie widać kiedy ostatni raz się logował,tylko jest data dołączenia do konta

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Rozwiązanie
września 2015

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Tak, w miejscu gdzie masz Ustawienia Konta (zembatka po prawej stronie u góry) > dostęp do konta masz podane adresy email osób, które mają do konta dostęp. Jednocześnie podawane są informacje o tym kiedy taka osoba logowała się do konta.

W samej historii zmian na koncie zobaczysz kiedy dana osoba wykonywała jakieś zmiany.

Rozwiązanie
września 2015

Wschodząca Gwiazda
jak ktoś ma dostęp z MCK to nie widać kiedy ostatni raz się logował,tylko jest data dołączenia do konta

Wschodząca Gwiazda
No tak, ale Kasia napisała o logowaniach użytkowników, a nie managerach konta stąd podałam, że się daEmotikon: Szczęśliwy

Student ✭ ✭
Rzeczywiście nie sprecyzowałam skąd mam dostęp - stąd niejasność. Otóż mam dostęp z mck, udostępniłam klienta "do wglądu" i chciałam sprawdzić czy w ogóle się loguje na konto czy nie...

Wschodząca Gwiazda
To jeśli klient ma dostęp do konta przyznany na adres mailowy jako użytkownik to będziesz miała możliwość to sprawdzić. Tak jak pisał Maciek - tylko przy managerach tego się nie sprawdzi czyli jeśli klientowi dałabyś dostęp do konta podłączając to konto do jego MCK.

Wschodząca Gwiazda
W takim wypadku możesz zobaczyć kto sie kiedy ostatni raz logował, wg sposobu napisanego przez Paulinę. Chodziło mi o to, że nie można zobaczyc kiedy sie ostatnio logowała osoba mająca dostęp MCK.