Obecnie 266 forumowiczów jest online
Obecnie 266 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google adwords jedno konto 2 strony te same słowa kluczowe

N/A
# 1
N/A

Witam,

Mój problem polega na tym, że mam 2 strony www, jedno konto adwords. Obydwie strony chcę promować na te same słowa kluczowe. Kampania dla jednej strony została zatwierdzona bez problemu natomiast druga w całości odrzucona. Czym to jest spowodowane?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu:
lipiec

Student ✭ ✭ ✭

Witaj

Jeśli będziesz promować 2 strony po tych samych słowach na jednym koncie to w efekcie tylko jedna strona będzie Ci się wyświetlać. Jeśli strona została odrzucona to pewnie problem leży w stronie. 

PS. reklama dwóch stron po tych samych słowach jest niezgodna z zasadami

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu:
lipiec

Student ✭ ✭ ✭

Witaj

Jeśli będziesz promować 2 strony po tych samych słowach na jednym koncie to w efekcie tylko jedna strona będzie Ci się wyświetlać. Jeśli strona została odrzucona to pewnie problem leży w stronie. 

PS. reklama dwóch stron po tych samych słowach jest niezgodna z zasadami

Najlepszy Współtwórca

Zerknij na ten wątek, gdzie całkiem niedawno dyskutowaliśmy na podobny temat https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Problemy-z-kontem-AdWords/Konto-adwords-2-domeny-ta-sama-b...

Dominik Myślak