Obecnie 217 forumowiczów jest online
Obecnie 217 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google A. pokazuje 1 wizytę a było już kilkanaście

Nowicjusz ✭

Witam! Jak w temacie, wkleiłam poprawnie kod przed zamknięciem znacznika body i google analytics pokazuje 1 wizytę.. W czasie rzeczyistym 0 cały czas -czy coś zrobiłam nie tak?

Dot.: Google A. pokazuje 1 wizytę a było już kilkanaście

Student ✭ ✭ ✭

Możesz podać adres strony?

Przyczyn może być bardzo wiele, np.:

• dane jeszcze się nie odświeżyły (kiedy wstawiałaś kod śledzący?)
  • błąd w implementacji skryptu na stronie
  • przeglądarka nie obsługuje cookies

Jak podasz adres strony, lub fragment kodu, gdzie jest wklejone Google Analytics, będzie można więcej pomóc.

Michał Bryś

Nowicjusz ✭

rzeszowskisport.pl kod wkleiłam w indexie przed footerem wczoraj w nocy (1-2) dzisiaj około 12 przeniosłam go na sam koniec strony przed zamknięciem znacznika body (tak doczytała w instrukcji) -dzisiaj miałam już ze 30 unikalnych odwiedzin a w panelu wciąż mam 2

Nowicjusz ✭

mam włączoną obsługę javascripts i ciastek 

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

A datę prawidłową ustawiłaś?

data.jpg

Nowicjusz ✭

o działa Emotikon: Szczęśliwy ustawiłam teraz na "Dzisiaj" i się zaktualizowało wszystko Emotikon: Szczęśliwy mam pozostawić na dzisiaj i nie zmieniać? Dziękuję za pomoc tak w ogóle

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Ustawiasz taki zakres dat jaki jest dla ciebie wygodny. Można zmieniać wg uznania ale wiadomo, że bieżące zmiany są najbardziej interesujące. Pomimo, że oficjalnie dane spływają z parogodzinnym poślizgiem, często trzeba na nie czekać tylko kilkanaście minut.  

Miłego analizowaniaEmotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭

ok dziękuję jeszcze raz Emotikon: Szczęśliwy i pozdrawiam