Obecnie 266 forumowiczów jest online
Obecnie 266 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Firma z polskim adresem (ale reklama na PL i UK)

Nowicjusz ✭

Witam,

Mam aktualnie zarejestrowaną firmę w PL i chciałbym świadczyć usługi przez internet na terenie PL oraz UK, z tym, że w UK nie mam żadnego oddziału (fizycznego adresu) i teraz tak.... chciałbym skorzystać z kuponów na 200zł oraz 75 funtów, tylko czy mogę jednocześnie mieć 2 kampanie , jedną na PL drugą UK, gdzie adres url będzie różnił się tylko tym, że dla UK będzie dodany katalog "eng"? I czy da się jakoś w ogóle zrobić konto adwords w UK z polskim adresem (bo w teorii przez **bleep** europejski można się rozliczać...)?
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Firma z polskim adresem (ale reklama na PL i UK)

Najlepszy Współtwórca
A wiesz, że jako firma powinieneś tylko raz skorzystać z kuponu adwords? Sądzę, że nie ważne czy masz oddział, czy go nie masz w UK to będzie po raz drugi użyty kupon. Tym bardziej, że na jednym koncie chcesz mieć obie kampanie - użyjesz tylko jednego kuponu.

Tym bardziej pamiętaj o tym, że dane kupony są kierowane na konkretny region, więc polski kupon na PL.

Od razu uprzedzę tok rozumowania. Nawet jak utworzysz drugie konto i wbijesz na nim kupon UK to po weryfikacji, że są to dwie kampanie dla jednej i tej samej firmy możesz mieć kłopoty. Poczytaj zasady korzystania z kuponów AdWords.
Dominik Myślak

Dot.: Firma z polskim adresem (ale reklama na PL i UK)

Najlepszy Współtwórca
Ale z polskiego konta (polskie dane rozliczeniowe i polska waluta) zasilonego kuponem ,możesz prowadzić kampanie reklamowe na dowolny kraj (rozliczane będą w PLN).