AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 116 forumowiczów jest online
Obecnie 116 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dwa konta AdWords

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

mam stare konto na AdWords i kilka mniej udanych grup reklam. Loguję loginem i hasłem jak do mojego płatnego konta Google dla firm. Czy zmieniając hasło na samym Google AdWords nie zmieni się hasło na Google dla firm? I czy mogę założyć drugie konto AdWords? Od razu mówię, że moją intencją nie jest skorzystanie z jakichś kuponów - po prostu chcę powierzyć kampanie AdWords zewnętrznej firmie, ale - jeśli to możliwe - to chciałbym stworzyć dla nich osobne konto, z którego będzie można wygenerować fakturę. Na tym pierwszym koncie nie będą prowadzone żadne kampanie.

Pozdrawiam!

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dwa konta AdWords

Wschodząca Gwiazda

Możesz bez problemu założyć drugie konto AdWords, ale oczywiście na osobnym adresie email.

Przy zakładaniu konta na samym początku polecam kliknąć link "Pomiń instrukcję konfiguracji", czyli zacznij od razu tu:

https://adwords.google.com/um/Welcome/Home?sf=bb&escape=expert&hl=pl#ac

Tomasz Ciepłucha