Obecnie 225 forumowiczów jest online
Obecnie 225 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dostosywanie stawek w danych godzinach

Student ✭

Witam,

Moje pytanie odnosi się dostosowywaniu stawek w kampaniach rozszerzonych - chciałbym np., żeby w poniedziałki w godzinach 6-15 stawki byly podwyzszane o 20%, natomiast od 15 do 20, zmniejszane np. o 20%. Jak wykonać taką operację?

Pozdrawiam,

rozszerzone.jpg

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: PawelWerner
września 2015

Dot.: Dostosywanie stawek w danych godzinach

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Edytuj harmonogram i podziel każdy dzień na dwa przedziały od 6-15 i 15-20 - dodaj po prostu kolejny przedział czasowy. Najlepiej jak te obecne edytujesz i zmienisz tak by były od 6-15, a następnie dodasz kolejny przedział dla każdego dnia od 15-20 - będziesz mógł wtedy zmienić im odpowiednio procentowe stawki.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: PawelWerner
września 2015

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Edytuj harmonogram i podziel każdy dzień na dwa przedziały od 6-15 i 15-20 - dodaj po prostu kolejny przedział czasowy. Najlepiej jak te obecne edytujesz i zmienisz tak by były od 6-15, a następnie dodasz kolejny przedział dla każdego dnia od 15-20 - będziesz mógł wtedy zmienić im odpowiednio procentowe stawki.

Dominik Myślak

Student ✭

Dzięki wielkie, troche się zmieniło w kampaniach rozszerzonych i zgłupiałem Emotikon: Szczęśliwy wszystko działa