Obecnie 158 forumowiczów jest online
Obecnie 158 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dostęp do konta z MCK gdy ma się już kampanię na koncie

Nowicjusz ✭

Witam, założyłem w MCK kampanię adwords dla klienta i przydzieliłem mu do niej dostęp na jego meila na którego założył już konto google i ma na tym koncie kampanię dla swojej innej strony. Nie może się zalogować i sprawdzić swojej nowej kampanii - pojawia się komunikat że na tym koncie jest już kampania.

Co zrobić aby na tym starym koncie mógł sprawdzić stan swojej nowej kampanii z mojego MCK?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Dostęp do konta z MCK gdy ma się już kampanię na koncie

Wschodząca Gwiazda

są dwie możliwości:

1) założyc nowe konto na google do niego dać dostęp i z niego obserwować kampanię

2) załozyc nowe konto google dodać dostęp administracyjny do  konta adwords tej innej strony, następnie zalogować sie na nowym koncie, wejść do adwords i usunąć dostęp starego konta, wtedy stare konto będzie czyste i dla niego można utworzyć mck, następnie do tego mck dodać konto adwords innej strony i Twoją kampanie

jak jest cos niejasne to pytaj

Student ✭ ✭ ✭

Jedno konto googlowe może mieć dostęp tylko do jednego konta adwords (wyjątkiem są konta mck).

Najlepszy Współtwórca

haiku czy poradziłeś sobie? Koledzy powyżej bardzo dobrze radzą. Niestety mając już konto adwords Twój Klient nie mógł mieć dostępu do dodatkowego konta adwords.

Prostrzym sposobem jest utworzenie dla Klienta dodatkowego loginu i hasła, aby mógł obserwować nowe konto (starym loginem niech nadal loguje się do poprzedniego konta). Możesz wręcz sam utworzyć dla Klienta maila we własnej domenie, wysłać do siebie zaproszenie współdzielenia konta i przy tworzeniu konta usatwić tego stworzonego maila i hasło. Podsyłasz tylko te dane logowania Klientowi i po sprawie.

Bądź ten trudniejszy sposób, gdzie jest sporo kombinacji i jak znowu się odwidzi Kliento to znowu trzeba przejść przez tą procedurę, gdzie i tak i tak musi stworzyć nowego maila do logowania.

Zalecam te pierwsze rozwiązanie. Daj znać czy Ci się udało.

Dominik Myślak