Obecnie 235 forumowiczów jest online
Obecnie 235 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dopasowanie do wyrażenia

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Słowo kluczowe z dopasowaniem "do wyrażenia" - ciuchy damskie

czy reklama będzie pojawiać się po wpisaniu - używane ciuchy damskie 

 

 

 

Testuję tego typu wariacje i nie zawsze reklama pojawia się po dodaniu jakiegoś przymiotnika przed frazą. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Dopasowanie do wyrażenia

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Będzie się pojawiać.

 

Różne wariacje, to też różne aukcje. W każdej z nich może brać udział inna liczba reklamodawców i czasem reklama może nie załapać się do emisji np. ze względu na stawkę czy wynik jakości.

 

Więcej o dopasowaniach tutaj.

Dot.: Dopasowanie do wyrażenia

Najlepszy Współtwórca

Tak jak napisał Krzysztof reklama na pewno będzie się wyświetlała po dodaniu przed i za jakiegoś dodatkowego elementu/słowa/frazy.

 

Natomiast to, że nei widzisz reklamy zawsze może być spowodowane tym, że wyszukujesz jej przez wyszukiwarkę google, a nie za pomocą odpowiedniego narzędzia na koncie.

 

Zalecam do takich testów użyć narzędzia podglądu i diagnozy reklam. Dlaczego to rozwiązanie jest lepsze? Nie zlicza wyświetleń reklamy, które generujesz wpisując frazy do wyszukiwarki google. Każde wpisanie frazy do wyszukiwarki powoduje zliczenie wyświetlenia, ale nie odnotowuje kliknięcia bo przcież nie klikasz w reklamę - powoduje to obniżenie współczynnika klikalności - co później ma wpływ na wynik jakości. To może również spowodować, że adwords nie będzie chciało już wyświetlić reklamy bo wyczerpał się pewien limit w obrębie budżetu dziennego, itp.

Wpisanie frazy do narzędzia nie spowoduje naliczenie wyświetleń i nie pogorszy statystyk.

 

ScreenShot059.jpg

Dominik Myślak