Obecnie 279 forumowiczów jest online
Obecnie 279 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dodanie kolejnego konta pocztowego na gmail we własnej domenie

Nowicjusz ✭

Witam,

Pracowałem w firmie ABC i korzystaliśmy z jednego konta pocztowego obsługiwanego przez GMAIL.

sklep@abc.pl

Kiedy kupiłem prawa do domeny ABC.pl od poprzedniej firmy zarejestrowałem domenę, ale mejl pozostał ten sam.

Teraz potrzebuję dodać kolejne mejle dla pracowników nie wiem jak to zrobić. Wydaje mi się, że moje konto sklep@abc.pl nie jest administratorem z takimi uprawnieniami. Nie widzę tam opcji dodawania kolejnych kont pocztowych.

Wiem, że jest też adres admin@abc.pl ale nie mam do niego hasła, nie dostałem od poprzedniego właściciela.Z tamtą firmą nie ma żadnego kontaktu - prawdopodobnie ci ludzie wyjechali z kraju, nie wiem.

Teraz zastanawiam się czy mając nadrzędne konto administartora nie mogą zrestartować mojego jedynego sklep@abc.pl i tak na prawdę, dowiedzieć się wszystkiego o kontrahentach i moich tajemnicach handlowych?!

1. Jak mogę odzyskać "pełną władzę"?

2. Jak mogę założyć takie konta?

3. Czy jest możliwość sprawdzenia jakie konto jest nadrzędnym administratorem w mojej domenie?

Jeżeli ktoś potrafi pomóc proszę o jakąś instrukcję krok po kroku.

Dzięki i pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Dodanie kolejnego konta pocztowego na gmail we własnej domenie

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Cześć,

myślę, że lepiej zwrócić się w tej sprawie o pomoc na forum pomocy Gmail:
https://productforums.google.com/forum/?hl=pl#!forum/gmail-pl

Tomasz Ciepłucha

Dot.: Dodanie kolejnego konta pocztowego na gmail we własnej domenie

Nowicjusz ✭

ok dzięki