Obecnie 255 forumowiczów jest online
Obecnie 255 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Display Planner

ap
Nowicjusz ✭

w jaki sposob mozna w nowym narzedziu Display Planner zobaczyc dane tylko dla jednej witryny,

czy jest wogole taka mozliwosc ?

Dot.: Display Planner

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Musisz w Display Plannerze wpisać nazwę strony docelowej:

display-planner.jpg

ap
Nowicjusz ✭

chce zobaczyc np dane dla strony wizaz.pl

ponizej wynik i brak tam tej strony

jakis inny pomysl ?

display planner.jpg

Display Planer podsuwa pomysły jak kierować reklamę w sieci reklamowej. Podając adres strony docelowej, podaje dopasowane do niej miejsca docelowe, tematy, zainteresowania, słowa kluczowe itd. Także tutaj chodzi o twoją stronę docelową, na którą będzie kierowana reklama.

Jeżeli chcesz uzyskać dane odnośnie konkretnej strony, na której chciałbyś emitować reklamę wpisz jej adres w polu "Co interesuje Twoich klientów":

display-planner2.jpg

Niektóre domeny, jak właśnie wizaz.pl są niedostępne w tym narzędziu. Być może to błąd, być może chodzi o klasyfikację treści...

ap
Nowicjusz ✭

a czy wiesz jaka moze byc przyczyna tego, że Ty widzisz co innego niż Ja

display planner.jpg

Musimy mieć różne ustawienia, np.

- kampania promująca markę/reakcja bezpośrednia

- kraj (miałem ustawione USA i język polski)

ap
Nowicjusz ✭

dzieki Krzysztof, zmiana kierowania na USA pomogła, ale niestety nie działa to dla kazdej witryny

brak mi juz jakiekolwiek komentarza do tego beznadziejenego narzedzie jakim jest display planner, wogele to nie działa tak jak powinno działać