Obecnie 330 forumowiczów jest online
Obecnie 330 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dane biznesowe - gdzie znajdę

Student ✭ ✭ ✭

Witam, mam pytanie, szykuję pierwszą kampanię remarketingu dynamicznego, mam taką informację - Przejdź do sekcji Dane biznesowe i wybierz kanał „Inne (opcja niestandardowa) 1”. Aby zmienić jego nazwę, kliknij ją. Zalecamy wybór nazwy opisowej, którą później łatwo rozpoznasz. - nigdzie nie mogę znaleźć takiej sekcji?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Wojciech S
września 2015

Dot.: Dane biznesowe - gdzie znajdę

Wschodząca Gwiazda

Coś z tym tłumaczeniem chyba jest nie tak. 

Chodzi chyba o Udostępnione zasoby->Firmowe bazy danych a tam przycisk +DANE i wybierasz Niestandardowy, tak jak na screenie poniżej.

Jak nie mogę czegoś znaleźć korzystam z interfejsu po angielski i z angielskiej pomocy.

dynamiczne-reklamy-displayowe.png

Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Wojciech S
września 2015

Wschodząca Gwiazda

Coś z tym tłumaczeniem chyba jest nie tak. 

Chodzi chyba o Udostępnione zasoby->Firmowe bazy danych a tam przycisk +DANE i wybierasz Niestandardowy, tak jak na screenie poniżej.

Jak nie mogę czegoś znaleźć korzystam z interfejsu po angielski i z angielskiej pomocy.

dynamiczne-reklamy-displayowe.png

Tomasz Ciepłucha

Student ✭ ✭ ✭
Dzięki Tomasz, dokładnie tak, samo dogrzebanie się do przycisku do importu csv też nie było latwe.