Obecnie 190 forumowiczów jest online
Obecnie 190 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy można zamienić typ konta add words z firmowego na osobiste

Nowicjusz ✭

Witam 

nie potrzebuje tych faktur na firmę itd . Proszę o pomoc . 

Jak to zrobić . Bo w ustawieniach nie można edytować typy konta 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Niestety nie ma już takiej możliwości. Usługa przeznaczona jest dla użytkowników biznesowych lub instytucjonalnych.

Profesjonalista ✭ ✭

@Lech Krupa

W ogole indywidual nie wchodzi już w grę? To co z blogerami którzy chcą promować się przez adwords, co z artystami którzy NIP nie posiadają?

Napewno?

To teraz muszą podpisać umowę z firma która wezmie na siebie fv a oni wystawia jej?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Najlepszy Współtwórca

Profesjonalista ✭ ✭

A jakby tak w Irlandii korzystać? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, tylko w Irlandii można korzystać jako osoba prywatna?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Najlepszy Współtwórca

W Irlandii VAT naliczany jest lokalnie i odprowadzany do odpowiednika naszego US.
Z tego rozwiązania korzystają rezydenci podatkowi w Irlandii.

Jeśli masz tam firmę to oczywiście możesz rozliczać się w Irlandii ale nie unikniesz opodatkowania.

Ostatnie zdanie nie powinno wzbudzać wątpliwości w interpretacji:
"Konta AdWords i AdWords Express mogą być wykorzystywane w Unii Europejskiej wyłącznie do celów biznesowych. Jeśli używasz konta do innych celów, zlikwiduj je."

Profesjonalista ✭ ✭

Czyli blogerzy chcąc korzystać z adwords musza dogadać się z jakas firma? A artyści? Tak samo?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

dziękuje za odpowiedz 

Nowicjusz ✭

Podbijam pytanie. Jeśli chcę włączyć reklamę dla zwiększenia zasięgu filmów na YT, muszę prowadzić działalność gospodarczą? Nie ma żadnej innej opcji dla osób fizycznych? 

Student ✭ ✭ ✭

Niestety nie można. Musisz być firmą.

Możesz jedynie zlecić takie działania firmie/agencji.

Nowicjusz ✭

Podbijam.
Na początku witam wszystkich.
Jestem na etapie robienia certyfikatów google adwords i chciałem oprócz teorii posiąść praktykę. Próbując zrobić swoją pierwszą kampanie w celach testowych i za własne pieniądze napotkałem na wielki problem - nie mam firmy. 
Jak w obecnej sytuacji mogę nauczyć się praktyki z google adwords? Czy jedynym wyjściem jest założenie własnej działalności gospodarczej lub zatrudnienie się w agencji (nikt nie przyjmie osoby bez doświadczenia)? Czy istnieją jakieś praktyki stosowane przez nowych użytkowników?