Obecnie 193 forumowiczów jest online
Obecnie 193 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy Google respektuje używanie ★ w nagłówkach linków do podstron?

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie,

Jakiś czas temu zakładałem kampanię dla klienta. Analizując konkuręcne na podane frazy, zauważyłem że jedna z reklamujących się stron, używa w nagłówkach linków do podstron, nietypowy znak "★".

Czy znaki te są dozwolone przez Google? Zgłaszałem to do Googla, jednak obyło się bez odzewu z ich strony.

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Patryk W
września 2015

Dot.: Czy Google respektuje używanie ★ w nagłówkach linków do podstron

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Nie można stosować niestndardowych symboli i znaków. Więcej na ten temat tutaj.

Jeżeli widzisz "★" w jakiejś reklamie to być może została ona zapisana dość dawno, gdy zasady nie były zbyt restrykcyjne i można było więcej. Dotyczy to też linków do podstron.

--

Aktualizacja.

Pomimo, że stosowanie symboli niestandardowych nie powinno być akceptowane, na poziomie linków do podstron system nie odrzuca ich z automatu (jak to ma miejsce w reklamach). Możliwe jest zatem, że zostaną zatwierdzone.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Patryk W
września 2015

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Nie można stosować niestndardowych symboli i znaków. Więcej na ten temat tutaj.

Jeżeli widzisz "★" w jakiejś reklamie to być może została ona zapisana dość dawno, gdy zasady nie były zbyt restrykcyjne i można było więcej. Dotyczy to też linków do podstron.

--

Aktualizacja.

Pomimo, że stosowanie symboli niestandardowych nie powinno być akceptowane, na poziomie linków do podstron system nie odrzuca ich z automatu (jak to ma miejsce w reklamach). Możliwe jest zatem, że zostaną zatwierdzone.

Student ✭ ✭ ✭
Nie no, ja zasady znam, ale myślałem że może coś mnie ominęło. To nie zmienia faktu, że ponad miesiąc temu zgłaszałem to do Googla i cisza z ich strony.

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Zwykle w pierwszym ruchu wszystkie sitelinki są akceptowane (co nie znaczy Odpowiednie), ale należy je sprawdzać co jakiś czas czy system nie odrzucił naszych "nielegalnych" rozszerzeń. Zwykle po 1-2 tygodniach 25% takich rozszerzeń jest odrzucana (75% jest poprawnie wyświetlana przez długi czas nawet z encjami).

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Witam!

Czy do zgłoszenia nieakceptowanego symbolu użyłeś formularza z Centrum Pomocy (Kontakt z nami-->Zatwierdzenia reklam-->Zgłoszenie reklamy naruszającej zasady)?.

Screen Shot 2013-09-05 at 3.05.07 PM.png

Dziękuę i pozdrawiam,

KarolinaP