Obecnie 222 forumowiczów jest online
Obecnie 222 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak możliwości wyświetlenia reklamy :(

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Jak można obejść taki przypadek:

Kieruję reklamę na Warszawę. Ale chce dać słowa kluczowe:

-transport Warszawa Wrocław

Chodzi mi to to aby reklamę kierować do osób z Warszawy co szukają transportu do Wrocławia. 

Niestety po ustawieniu kierowania na Warszawę w podglądzie reklamy pojawia się informacja:

Ponieważ zapytanie zawierało hasła dotyczące lokalizacji, wyświetlane są reklamy dopasowane do tej lokalizacji: Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

I reklama się nie wyświetla w Warszawie Emotikon: Smutny 

Czy może coś dać w tej sytuacji wyeliminowanie z poziomu ustawień lokalizacji Wrocław? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz K
października 2015

Dot.: Brak możliwości wyświetlenia reklamy :(

Najlepszy Współtwórca

Wejdź w ustawienia i wybierz tą drugą opcję Osoby w lokalizacji wykluczonej przeze mnie

Screen Shot 10-19-15 at 01.14 PM.PNG

Zapewne Ty masz wybraną pierwszą i system nie pokaże reklamy bo we frazie jest słowo region wykluczony.

Druga opcja powinna załatwić problem, a Ty możesz bez problemu wykluczyć wszystko poza Warszawą.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz K
października 2015

Najlepszy Współtwórca

Wejdź w ustawienia i wybierz tą drugą opcję Osoby w lokalizacji wykluczonej przeze mnie

Screen Shot 10-19-15 at 01.14 PM.PNG

Zapewne Ty masz wybraną pierwszą i system nie pokaże reklamy bo we frazie jest słowo region wykluczony.

Druga opcja powinna załatwić problem, a Ty możesz bez problemu wykluczyć wszystko poza Warszawą.

Dominik Myślak

Student ✭ ✭ ✭
ok. Spróbuję tak Emotikon: Szczęśliwy