AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 82 forumowiczów jest online
Obecnie 82 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak konta Adwords i Analytics

Nowicjusz ✭

Witam,

Od 2 dni mam problem z dostawniem się na konto AdWords. Po zalogowaniu strona ładuje się bez końca i pojawia się tylko top strony z napisem Adwords po lewej i trzema linkami po angielsku po prawej, ładowanie strony przerywam po kliknięcu na Sign Out. Cały ten nagłowek pojawia się również w jakiejś starej, przedpotopowej wersji z zielonym paskiem.

Jeszcze gorzej z Analytics - to nie działa u mnie całymi tygodniami, ale potem z zaskoczenia wraca, dlatego przerzuciłem się na sprawdzanie statystyk na koncie AdWords - tam Analytics przeważnie zawsze działało.

Obecnie po zalogowaniu do Analytics nie mam nic, dosłownie pusta strona - kiedyś nie widziało tylko profili moich stron ale samo manu analytics było widoczne, obecnie nie mam już nic.

P.S. Webmaster tools działają poprawnie i normalnie mogę się logować.

Bardzo proszę o pomoc lub sugestie bo jestem teraz "ślepy i głuchy" :-)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: ARTIS M
września 2015

Dot.: Brak konta Adwords i Analytics

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Spróbuj użyć innej przeglądarki lub zaktualizować aktualną. Pomocne może być użycie trybu prywatnego/incognito/in private lub wyczyszczenie ciasteczek i cache przeglądarki.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: ARTIS M
września 2015

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Spróbuj użyć innej przeglądarki lub zaktualizować aktualną. Pomocne może być użycie trybu prywatnego/incognito/in private lub wyczyszczenie ciasteczek i cache przeglądarki.

Nowicjusz ✭

Witam,

dziękuję za pomoc - mój FF widać się pogniewał, pomimo czyszczenia ciasteczek i zmiany trybu na priv, ale za to na IE wszystko chodzi idealnie, czyli to jednak "lisek" ma humory :-)

Dziękuję za pomoc i "oż ja głupi, że tego nie sprawdziłem" ;-)

Student ✭

Możliwe też, że to jakiś plugin w FF (się zaktualizował i zbuntował) Emotikon: Mrugający

Student ✭ ✭ ✭

U mnie problem był na... Chrome.

Po krótkim dochodzeniu wyszło, że problemem był AdBlock.

Wyłączenie wtyczki pomogło i Analytics wrócił.

Czyszczenie ciasteczek w tym przypadku nie przynosiło efektu Emotikon: Szczęśliwy

Michał Bryś