AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 131 forumowiczów jest online
Obecnie 131 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

AdWords Image Extensions - grafika w reklamach tekstowych

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

5 czerwca Google ogłosił wprowadzenie nowego rozszerzenia do reklam. Będzie można używać grafik w sieci wyszukiwania. Więcej tu. Formularz do udziału w testach beta tu.

 

Dot.: AdWords Image Extensions - grafika w reklamach tekstowych

Student ✭ ✭ ✭

Dzięki!

 

Bardzo chciałbym spróbowaćEmotikon: Szczęśliwy Minus jest taki, że niestety nie można jeszcze zapisać się na beta dla klientów nieangielskich, z tego co się orientuję.

 

Tak samo zauważyłem, że polskie reklamy ukazują się w ramach Gmail. Załączam na razie po angielsku, ale widziałem już reklamę polskiej firmy, która działa na rynku wizytówek.

 

reklama Gmail 1.png

reklama Gmail 2.png

Dot.: AdWords Image Extensions - grafika w reklamach tekstowych

Magister ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie,

 

faktycznie rozszerzenia graficzne w reklamach tekstowych (w sieci wyszukiwania) są póki co dostępne jedynie dla reklam anglojęzycznych, kolejne kraje będą wprowadzane systemetycznie po ukończeniu pierwszych testów reklam anglojęzycznych. 

 

Pozdrawiam,

KarolinaP