AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 148 forumowiczów jest online
Obecnie 148 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ad Words kampania produktowa raport klikalności

Nowicjusz ✭

hej, często sobie generuję różne raporty, ale ostatnio chciałem zrobić raport samych produktów, wyświetleń i klikalności.... czyli

Kampania - Google Zakupy - zakładka produkty, mam filtry i kolumny ale nie mam opcji pobrania raportu, ktoś podpowie jak to zrobić?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Ad Words kampania produktowa raport klikalności

Wschodząca Gwiazda

Spróbuj inaczej, w zakładce Wymiary masz możliwość wyboru Widoku względem Kampanii Produktowej > produktu. W kolumnach ustaw dane jakie chcesz zestawić i raport będziesz mógł pobrać.

Student ✭ ✭ ✭

Robisz to samo tylko w zakładce grupy produktów, wydzielasz sobie produkty za pomocą ID produktu lub atrybutu. Wtedy masz widok poszczególnych produktów i danych dla nich.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Paulina Twój sposób jest dobry ale to nie to samo co mam Kampania - Google Zakupy - zakładka produkty, szkoda, że z tamtego poziomu nic nie da się zrobić, w google merchant też jest taka lista czyi ilość klików i dobrze opisana nazwa produktu ale z tamtego poziomu też nic zrobić się nie da Emotikon: Smutny muszę szefowi wysłać taki raport tj, nazwa produkt ilość kliknięć ilość wyświetleń

Patryk, tutaj jest samo id produktu, potem szukać co to za produkt też bez sensu Emotikon: Smutny

Wschodząca Gwiazda
@Lukasz a w jakiej formie musisz podesłać raport? moze byc PDF?