Obecnie 238 forumowiczów jest online
Obecnie 238 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

3 pytania do masterów od laika

Student ✭

Cześć, mam 3 pytania, proszę o porady od Was Emotikon: Szczęśliwy

1. Przy danych parametrach (ostatnie 30 dni), jakie CPA radzicie ustawić dla tej kampanii? Z jednego kliknięcia mamy wiele konwersji.

2014-08-28 00_09_48-Zarządzanie kampanią.png

2. Czy poniższe kliknięcia oznaczają kliknięcia reklamy z tym rozszerzeniem czy kliknięcia "połącz" w ruchu mobile?

2014-08-28 00_09_48-Zarządzanie kampanią.png

3. Czy w Polsce nie jest ta opcja dostępna? Znika po wybraniu "Polska"

2014-08-28 11_27_03-Zarządzanie kampanią.png

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: 3 pytania do masterów od laika

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Nie wiem czy jestem masterem, ale postaram się odpowiedzieć

1.Takie jakie będzie Ci sie najbardziej opłacało- warto zapłacić więcej jeżeli cały czas się opłaca, a dzięki temu z zasady powinieneś mieć więcej konwersji.
2. Kliknięcie reklamy z tym rozszerzeniem.
3. Numery przekierowania telefonu są dostępne w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech Hiszpanii i Australii - za https://support.google.com/adwords/answer/2382961?hl=pl

Dot.: 3 pytania do masterów od laika

Student ✭ ✭
1. Na pewno macie sensownie i dobrze skonfigurowane konwersje? Pytam dlatego, że macie bardzo bardzo duży współczynnik konwersji z jednego kliknięcia. Jeśli tak to dodaj sobie do kolumn koszt konwersji i masz swoje CPA Emotikon: Szczęśliwy. Mimo wszystko przyjrzałbym się jakie konwersje są realizowane (Segmenty -> Nazwa Konwersji) i przeanalizował jakie i ile jest realizowanych konwersji.
2 i 3. Odpowiedział maciekef
Roman Rozenberger