Obecnie 300 forumowiczów jest online
Obecnie 300 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

2 nurtujące pytania o stronę z wynikami

Student ✭ ✭ ✭

Witam, mam pytanie, nurtują mnie od pewnego czasu dwie kwestie. Chodzi o zrzut ekranu jak poniżej - przykład. Wyniki nr 1-3 mają raz nazwę domeny w pierwszym wierszu, raz nie. Raz do nagłówka wskakuje pierwszy wiersz opisu, raz nie. Wiem, że ważne są znaki interpunkcyjne, ale czy reklama nr 2 i 3 nie ma ich tak samo zastosowanych? I druga kwestia, pozycje 4 i dalej... tam jest więcej niż 25 znaków w tytule? Jakim sposobem. KIT tak działa?

zrzut_sale.jpg

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Wojciech S
września 2015

Dot.: 2 nurtujące pytania o stronę z wynikami

Wschodząca Gwiazda
Wojtku wygląd reklam zależy od kliku czynników : rozszerzenia, ranking reklamy, znaki interpunkcyjne itp. Najlepiej jak będziesz robił sobie testy A/B i sam się przekonasz jakie zmiany dały ci pożądany efekt. Jeśli chodzi o większą ilość znaków w pierwszej linii, to zazwyczaj za to odpowiedzialny jest KIT. Adaśko

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Wojciech S
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Wojtku wygląd reklam zależy od kliku czynników : rozszerzenia, ranking reklamy, znaki interpunkcyjne itp. Najlepiej jak będziesz robił sobie testy A/B i sam się przekonasz jakie zmiany dały ci pożądany efekt. Jeśli chodzi o większą ilość znaków w pierwszej linii, to zazwyczaj za to odpowiedzialny jest KIT. Adaśko

Student ✭ ✭ ✭
Dzięki za rozwianie wątpliwościEmotikon: Szczęśliwy