Obecnie 195 forumowiczów jest online
Obecnie 195 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zwrot niewykorzystanych środków

Nowicjusz ✭

Dzień dobry, 

piszę, bo nie mogę znaleźć odpowiedzi na stronie i na forum.

Interesuje mnie taka sytuacja. Wpłacam do systemu 2 000 zł za pomocą płatności ręcznej. Całość pięknie się księguje i mam do dyspozycji tą kwotę na działania reklamowe. Czy jeśli po jakimś okresie czasu zostanie mi 500 zł to mogę te środki wycofać ? Jak wygląda taka procedura, czy są dodatkowe opłaty, jak jest czas oczekiwania na zwrot niewykorzystanych środków ?

z góry dzięki 

pozdrawiam 

Michal K

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: zwrot niewykorzystanych środków

Wschodząca Gwiazda
Oczywiście jest taka możliwośc, zwrot środków trwa zazwyczaj do 4 tygodni(w moim przypadku tak bylo)- wszystkie niezbedne informacje jak to zrobić znajdziesz tutaj https://support.google.com/adwords/answer/8440?hl=pl&rd=1

Wschodząca Gwiazda
Tu znajdziesz odpowiedzi : https://support.google.com/adwords/answer/8440?hl=pl&rd=1 . Adaśko

Student ✭ ✭ ✭
Można to zrobić bez problemu, tylko wiąże się to z zamknięciem Twojego konta AdWords. U jednego z moich klientów zwrot przyszedł na konto po około 2 tygodniach. Google nic nie naliczał za taką operację.
Paweł Rabinek

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Ja mam identyczny problem. Z tym, że w szczegółach: kod banku podałem, ale nie wiem jaki dla mBanku podać "kod oddziału"...formularz drukuje się w wersji angielskiej, ten kod oddziału to ten "branch code"? Czy można to pominąć, skoro podałem kod banku?

Student ✭ ✭ ✭
Ja załatwiałem to przez support bez tego formularza. Wystarczyło podać dane firmy oraz nazwę banku, numer konta, IBAN, SWIFT.
Paweł Rabinek