Obecnie 140 forumowiczów jest online
Obecnie 140 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

"Płatności" w nowym interfejsie AdWords

Magister ✭ ✭ ✭

Moi Drodzy, 

jako, iż Zespół Pomocy AdWords dostaje wiele zapytań dotyczących karty "Płatności" w nowym interfejsie kont AdWords ("Gdzie podziała się karta "Płatności"?"), postanowiłam stworzyć ten temat dla mniej zaawansowanych użytkowników AdWords, którzy zastanawiają się, gdzie jest teraz karta Płatności, która do tej pory była widoczna w głównym panelu konta.

Karta "Płatności" w nowym interfejsie znajduje się pod ikoną koła zębatego zwanego potocznie przez niektórych "śrubką". 

Screen Shot 2014-02-20 at 10.07.04 AM.png

Wystarczy kliknąć na koło zębate i można tam znależć zarówno informacje dot. płatności, jak i ustawienia konta AdWords, możliwość przesłania opinii dot. AdWords czy kartę "Pomoc" zawierającą nasze Forum, Centrum Pomocy i możliwość wyszukania interesującego nas artykułu oraz dane kontaktowe do Zespołu Pomocy AdWords. 

Screen Shot 2014-02-20 at 10.20.05 AM.png

Piszcie, jeśli macie jakieś spostrzeżenia lub pytania.

Pozdrawiam,

KarolinaP

Odpowiedź eksperta 4verified_user

Dot.: "Płatności" w nowym interfejsie AdWords

Magister ✭ ✭ ✭
Czy widzicie wklejone zrzuty ekranu w tym temacie, czy tylko "zepsute" obrazy?

Dziękuję,
KaorlinaP

Wschodząca Gwiazda
widze oba zrzuty

Najlepszy Współtwórca
również widzę
Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭
Dzięki wielkie! Czyli tylko ja nie widzę (tak, tak...wyczyściłam ciasteczka)..Też mi sprawiedliwość, phi Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca
Zapraszam do Krakowa. Pokażę Ci na moim lapku jeśli to takie ważne dla Ciebie Karolino Emotikon: Szczęśliwy
Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭
Dzięki Emotikon: Szczęśliwy Grunt, że Wy i inni Forumowicze widzą! Ja nie muszę...użyję wyobraźni.

Wschodząca Gwiazda
U mnie też nie widać Karolino. W ogóle ostatnio mam problem z obrazkami na forum. Trzy różne komputery i to samo.

Adaśko

Magister ✭ ✭ ✭
Właśnie tego się obawiałam...że niektórzy je widzą, a niektórzy nie. No nic, zgłoszę to i zobaczymy, co da się w tej kwestii zrobić.

Dzięki za informacje!

Nowicjusz ✭

witam

z nowym interfejsem  rzeczywiście był  problem  ze znalezieniem musialem posiłkować się właśnie tą stroną internetową . Gogle adwords używam od 2003 roku.

Wydawałao mi się ,że programy robi się dla ludzi !! a nie informatyk dla informatyka. Płatności są ważnym elementem bo trzeba śledzić stan konta. dziwi mnie fakt żeby ukrywać za jakimiś "śrubkami " taka opcję

pozdrawiam

stanisław

Wschodząca Gwiazda
Ja niestety też nie widzę zrzutów Emotikon: Smutny