Obecnie 236 forumowiczów jest online
Obecnie 236 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

pytanie o druk IFT-2R

Nowicjusz ✭

Witam, mam pytanie dotyczące druku IFT-2R? Czy taki druk należy wysłać do google? Jeżeli tak, to do kogo go skierować? Spotkałam się z rozbieżnymi opiniami na ten temat. Niektórzy twierdzą, że wystarczy wysłac do swojego US. Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
czerwca 2016

Dot.: pytanie o druk IFT-2R

Najlepszy Współtwórca
ten formularz wystarczy dostarczyć danej firmie - wystarczy mailowo
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca
Osobiście zadzwoniłem sobie do supportu i Pan z infolinii poinformował mnie o tym, że Google nie wymaga takiego formularza, ale uparłem się i podesłał mi maila, który trafił do niego... ale tak jak wspomniał w rozmowie w odpowiedzi na mojego mail, jeszcze raz poinformował mnie o tym, że Google nie wymaga takich formularzy.

Więc pewnie wystarczy do US.
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Z tego co wiem to Google może nie wymaga, ale urząd polski wymaga (a podlegamy polskiemu prawu) żeby ten rodzaj deklaracji wysłać zarówno do urzędu jak i Google na adres Irlandii.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
czerwca 2016

Najlepszy Współtwórca
ten formularz wystarczy dostarczyć danej firmie - wystarczy mailowo
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Mi też support zaproponował abym formularz wysłał na emaila. Mogli by zrobić stronę na której byłby upload dokumentów, wraz z potwierdzeniem od google.