Obecnie 191 forumowiczów jest online
Obecnie 191 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

próg płatności

Nowicjusz ✭ ✭

Mam konto AdWords Express. Przez 5 miesięcy miałem próg płatności 200 zł. Po ostatnim ściągnięciu pieniędzy z karty (wczoraj) próg urósł do 800 zł. Z czym to jest związane i dlaczego tak się stało?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

próg płatności

[ Edytowane ]
Magister ✭

Jak działa próg płatności

Próg płatności jest początkowo ustawiony na określoną kwotę. Za każdym razem gdy Twoje konto osiąga ten próg przed zakończeniem 30-dniowego cyklu rozliczeniowego, próg zwiększa się aż do najwyższej wartości. Progi różnią się w zależności od konta, kraju i waluty, sprawdź więc na swoim koncie, jaki jest Twój aktualny próg płatności. Pamiętaj, że suma, którą obciążymy Twoje konto, może nieznacznie przekroczyć próg, jeśli koszty narastają szybko.

Szczegóły tutaj

próg płatności

Najlepszy Współtwórca

Tak wyglądają progi płatności. Maksymalną kwotą jest 2000 zł. Rozliczenie następuje na koniec miesiąca bądź jak próg zostanie osiągnięty - zależy, które nastąpi pierwsze. Sławomir wrzucił już link do supportu - sekcja Płatności automatyczne.

Dominik Myślak