Obecnie 213 forumowiczów jest online
Obecnie 213 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

omyłkowa wpłata nie na to konto co chciałem

Nowicjusz ✭

Witam

Wpłaciłem pieniądze omyłkowo (na swoje konto) a chciałem na inne które też należy do mnie czy można to w jakiś sposób przekierunkować.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: omyłkowa wpłata nie na to konto co chciałem

Student ✭ ✭ ✭
Najlepiej skontaktuj się w tej sprawie z supportem, np. tel. 800 702 380
Michał Bryś

Student ✭ ✭
Na pewno można zażądać zwrotu środków - w ramach likwidacji konta AdWords. Mnie udało się odzyskać w ten sposób ok. 20 tys. budżetu. Czas realizacji ok. 18 dni.

Dawne wątki mówią, że jest to jedyna forma odzyskania pieniędzy: https://groups.google.com/forum/#!msg/adwords-help-billing-pl/svO9r8Q8yYU/6BJKZ8PpSKUJ

Na pewno skontaktowałbym się z Google, ale nie liczyłbym na szybkie rozwiązanie sprawy. Gdy w grę wchodzi kontakt z działem rozliczeń, robią się schody.

Najlepszy Współtwórca

Waldemarze jeśli nie wydałeś nic z tej wpłaconej kwoty to mogą przenieść ją na wskazane przez Ciebie konto - zadzwoń na infolinię. Jesli choć złotówka została wydana z tej wpłaty to musisz kombinować. Zastanowiłbym się nad przeniesieniem kampanii na to konto, na które omyłkowo wpłaciłeś środki (edytor adwords ci pomoże), bądź jeśli to niewielka kwota to wpłać ją jeszcze raz, ale na właściwe konto, a tam gdzie wpłaciłeś omyłkowo - po prostu wydaj na kliknięcie na swoje kampanie Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Ja podobnie jak MIchałB polecam kontakt z supportem. Spokojnie można zrobić transfer na inne konto - choć chwilę to może potrwać. U mnie to przebiegało sprawnie dlatego warto spróbować.

@Dominik, a co z historią konta i kampanii jeśli była wcześniej prowadzona Emotikon: Język

Najlepszy Współtwórca
Paulina ale ja jestem jak najbardziej za przeniesieniem środków na drugie konto, ale wiem, że jeśli środki wpłacone zostały choć w minimalnym stopniu wydane transfer nie będzie możliwy. Czy coś się zmieniło od miesiąca? Emotikon: Szczęśliwy Miałem podobny problem.
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Czy od miesiąca to nie wiem. Miałam problem z kontem, na którym wydana była już jakaś kwota, ale dostałam informacje, że nie będzie problemu z transferem środków. Nie było to jednak miesiąc temu.

Dlatego w tym wypadku moim zdaniem kontakt z supportem będzie najlepszy.