Obecnie 288 forumowiczów jest online
Obecnie 288 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

mam problem

Nowicjusz ✭

Witam

Jak mogę zmienić tryb płatności z automatycznego na z palca? skasować dodaną kartę kredytową

i dodać ją jeszcze raz?

I co ten tryb automatyczny oznacza. Bo z instrukcji google średnio mogłem to wyczytać. Google będzie

mnie kasowało aż się ważność karty skończy?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam

Przemek

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mipro I
września 2015

Dot.: mam problem

Student ✭

W panelu AdWords nie można zmienić płatności automatycznych na samodzielne. Musisz skontaktować się z pracownikiem Google, czyli kliknij zakładkę Pomoc w prawym górnym rogu konta AdWords i napisz maila z prośba o zmianę płatności (podaj w mailu identyfikator konta, na którym chcesz dokonać zmiany). Jeśli nie zalegasz z żadnymi opłatami w ciągu 24 godzin płatności zostaną zmienione. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Wschodząca Gwiazda

płatność automatyczna -to podanie dancyh karty kredytowej, która bedzie opciązana jężeli na koncie będą jakies kliknięcia

"z palca" jak to nazwałes to chyba chodzi Ci o przelew, przelewasz jakąs kwote i reklama sie pokazuje dopóki kwota nie zostanie wyczerpana, oczywiscie jezeli wstrzymasz kampanie, żadne opłaty nie będą pobierane, możesz się również ubiegać o zwrot pozostałych środków.

tutaj artykuł pomocy na ten temat https://support.google.com/adwords/answer/6390?rd=1

Nowicjusz ✭

dziękuje za odpowiedź, "z palca" miałem tu na myśli płatności kartą kredytową jednak nie automatycznie, a "z palca"Emotikon: Szczęśliwy

konfigurowałem inną kampanię i tam ustawiłem "płatność samodzielna" czyli kończy się kasa kampania się wyłącza. i właśnie tu jest pies pogrzebany żeby zmienić płatność automatyczną na samodzielną- czy to możliwe?

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Wejdź w Płatności (1) -> Ustawienia płatności (2) -> Płatności samodzielne (3) -> wybierz "Zmień"

Mipro.jpg

Będzie dostępna opcja wyboru płatności automatycznych lub samodzialnych, czyli z palca Emotikon: Szczęśliwy

Mipro2.jpg

Nowicjusz ✭

już myślałem, że jestem średnio bystru ale właśnie nie mam przycisku "zmień":/ Jakiś pomysł?płatności.pngpomysł?

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mipro I
września 2015

Student ✭

W panelu AdWords nie można zmienić płatności automatycznych na samodzielne. Musisz skontaktować się z pracownikiem Google, czyli kliknij zakładkę Pomoc w prawym górnym rogu konta AdWords i napisz maila z prośba o zmianę płatności (podaj w mailu identyfikator konta, na którym chcesz dokonać zmiany). Jeśli nie zalegasz z żadnymi opłatami w ciągu 24 godzin płatności zostaną zmienione. 

Nowicjusz ✭

ok, dzięki. Tak też zrobię.

Pozdrawiam

Przemek