Obecnie 367 forumowiczów jest online
Obecnie 367 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

informacje rozliczeniowe

Nowicjusz ✭

Witam,
Prosiłbym o wytłumaczenie pewnej sprawy. Jako że jeszcze nie użytkowałem Adwords, nie mam jeszcze wiedzy o korzystaniu z niego, zarejestrowałem jedynie konto 3 lata temu mam na nim saldo 259 zł całkowicie nie wykorzystane. Zaniechałem planowanych działań reklamowych dla pewnego serwisu. Dopiero teraz wracam do tego i chciałbym skorzystać z kampanii reklamowej Adwords tylko tyle że po zalogowaniu mam notkę na czerwono informującą o ponownym podaniu informacji rozliczeniowych. Dlaczego widniej tam do wypełnienia jako status podatkowy jedynie firma ? Czy teraz aby korzystać z adwords trzeba prowadzić firmę, ja jako osoba fizyczna już nie mogę z tego korzystać?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: informacje rozliczeniowe

Najlepszy Współtwórca
Jacek zerknij na ten wątek https://www.pl.adwords-community.com/t5/P%C5%82atno%C5%9Bci/AdWords-nie-dla-os%C3%B3b-prywatnych/m-p...

System prosi Cię o dane rozliczeniowe, ponieważ przez te 3 lata nastąpiło kilka zmian na kontach i wymagało to wypełnienie tych danych. Reszta w linku powyżej.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Dziękuję, tak więc to wszystko wyjaśnia. Zasmuciła mnie ta informacja, bo moje pieniądze jak rozumiem są nie do wykorzystania i nie do odzyskania. Firmy nie prowadzę i nie mam komu to powierzyć, myślałem że sam to zrealizuję, a tymczasem moja strata ale chociaż za sponsorowałem biedną firmę Google

Najlepszy Współtwórca
powinieneś mieć możliwość zlikwidować konto (ono nigdy nie będzie zlikwidowane), ale jest to procedura, która umożliwi odzyskanie pieniążków i ich zwrot.

Przejdź na trybik (prawy górny róg) i ustawienia kampanii . Poszukaj możliwości zamknięcia konta.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Pomyślę może spróbuje w ostateczności zlikwidować konto, chociaż jednak bardziej zależało by mi na wykorzystaniu tych pieniędzy na reklamę. Może uda mi się jeszcze namówić kogoś do realizacji mojej kampanii w ramach firmy . Dzięki za info