Obecnie 257 forumowiczów jest online
Obecnie 257 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

faktura

Nowicjusz ✭

Postępuję zgodnie z sugestiami zawartymi w dziele pomoc i dalej nie wiedzę faktury. W jaki sposób mam ją wygenerować?

Pozdrawiam

DP

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: faktura

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

kliknij ikonkę klucza francuskiego w prawym górnym rogu na koncie AdWords

-> Konfiguracja -> Rozliczenia i płatności -> Transakcje (następnie zescrolluj stronę lub z listy rozwijanej wybierz opcję "VAT"

Screenshot_1.png

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Anna,

Faktury wystawiane są raz w miesiącu.
Dostępne są od 5 dnia natępnego miesiąca, za poprzedni.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

faktura

Nowicjusz ✭

O, tu może być problem. Dzięki

faktura

Nowicjusz ✭

Pod VAT-em pusto...

faktura

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Jeśli dopiero wpłaciłaś pieniądze na konto, a nic nie wydałaś to równiez nie dostaniesz faktury.

Ponieważ jest ona wystawiana za wydane środki.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

faktura

Nowicjusz ✭

Środki zostały pobrane z karty kredytowej.

faktura

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Jeśli wydałas je w poprzednim miesiącu to faktura powinna się już pojawić.

Sugeruje poczekać do poniedziałku.

Jeśli w dalszym ciągu nie będzie ona dostępna to skontaktuj się z supportem: 800 702 380

faktura

Nowicjusz ✭

Dziękuję bardzo

faktura

Nowicjusz ✭

Mam zawieszona reklamę . I mam reklamę powiedzmy za 20euro. A konto końcowe na pasku 300 euro. O co tu chodzi? Ja ustawiłem sumę pieniędzy do ile chcę reklamę. A napewno nie za 300e. 

faktura

Najlepszy Współtwórca

Cześć,

Jakie ustawiłeś płatności?

Automatyczne czy przedpłata?

Dominik Myślak

faktura

Nowicjusz ✭

Witam. Płatności ustawiłem / stawkę dzienna , a sumę ustawiłem z jakiej stawki dziennej .. Cos nie tak , bo mi reklamę nie chce wyświetlić , bo ponoć coś wykryło ze nie prawdziwe cos podałem ,, ale nie wiem co.. przecież nic nie legalnego mam .. HMM dziwne. To jakaś magia... Chciałem zobaczyłem jak działa advords google. Trzeba gdzieś indziej reklam dać .. / Nic nie ustawiałem na 300euro . Bo nawet testuje to i błędy robię.. To bym ustawił na 300 e ,, ? hmm.

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

skontaktuj się z supportem AdWords pod numerem: 800 702 380. Wsparcie Google z pewnością pomoże rozwiązać powstałe problemy podczas konfigurowania płatności. Pamiętaj, żeby przed rozmową przygotować swój identyfikator klienta bądź numer konta AdWords.

faktura

Najlepszy Współtwórca

Pierwsza kwestia czy korzystasz z Google AdWords czy AdWords Express?

Druga kwestia, to czy ustawiałeś płatności Automatyczne, czy przedpłatę? Stawka dzienna to tzw. budżet dzienny, a ja o to nie pytam. Pytam o formę rozliczenia z Google.

Dominik Myślak