Obecnie 345 forumowiczów jest online
Obecnie 345 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

faktura

Nowicjusz ✭

Dostaliśmy fv na kwotę mniejsza niż została pobrana z konta za usługę. Księgowość nie chce nam tego rozliczyć. Mam pytanie gdzie mogę sprawdzić czy nie została wystawiona oddzielna fv na brakująca kwotę do zejścia kartowego?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: faktura

Magister ✭ ✭

Cześć,

wystarczy kliknąć w zakładkę "Rozliczenia i płatności" a następnie po przeładowaniu strony "Wyświetl transakcję i dokumenty"

zrzut-1.png

zrzut-3.png

W przypadku dalszych nieścisłości sugeruję kontakt z supportem AdWords:

zrzut-2.png

faktura

Nowicjusz ✭

Problem polega na tym, że konto jest na inna osobę z firmy która już w niej nie pracuje. 

faktura

Magister ✭ ✭

To tym bardziej w związku z nietypową sytuacją skontaktuj się telefonicznie z pomocą AdWords.

faktura

Nowicjusz ✭

Czy jest jakas mozliwośc skontaktowac sie z google w tej sprawie? Z kimś kto może od ich strony wejść na konto i spr. jakie faktury nam wystawili?

faktura

Nowicjusz ✭

A skad mogę wziąc do nich nr tel?

faktura

Najlepszy Współtwórca

Dorota zerknij na grafiki jakie wrzucił Tomasz. Jest tam numer do Google. Przygotuj sobie 10 cyfrowy numer ID konta AdWords.

Odkręćcie sprawę z posiadaniem konta. Tzn. nie do końca tego rozumiem, bo chyba dane na fakturze są poprawne, czyli na Waszą firmę. Dane logowania są tego byłego pracownika? Zawsze logując się na konto Adwords jako administrator możecie zaprosić nowego administratora.

Dominik Myślak