Obecnie 241 forumowiczów jest online
Obecnie 241 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

brak śladu dotyczącego wykonanej płatności

Nowicjusz ✭

Witam,

Według wyciągu bankowego przelew wyszedł 12.02.14 na konto ARVATO FINANCE GOOGLE COLLECTIONS , po zalogowaniu do konta adwords w zakładce 'płatności' przy wyborze odpowiedniego kwartału jak i wyborze 'od początku', nie ma żadnej informacji o jakiejkolwiek płatności, dlaczego? Za każdym razem pod każdym miesiącem jest informacja: 'Brak transakcji dla tego zakresu dat'

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marek I
września 2015

Dot.: brak śladu dotyczącego wykonanej płatności

Najlepszy Współtwórca
Ale pieniążki mogły trafić na inne Twoje konto, bądź konto na którym ktoś dla Ciebie prowadził kampanie stąd widziałeś, że kampania nie działa.

Jeśli numer konta jest inny na koncie adwords od tego z przelewu to jakim cudem pieniążki miały trafić na dobre konto?
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca
Marku każdy użytkownik ma swoje konto na które wpłaca środki. Czy jesteś pewny, że wpłaciłeś pieniądzę na swoje konto AdWords? Bądź inaczej... czy na jedno ze swoich kont. Był niedawno taki przypadek na forum, gdzie osoba wpłaciła środki na AdWords, ale po pewnym czasie miał podobny problem. Brak wpłaty. Okazało się, że wpłaty dokonał na inne konto AdWords. Porównaj dane przelewu na koncie z danymi na koncie AdWords dotyczące przelewu. Zwłaszcza numer konta.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Gdzie mogę sprawdzić numer konta w adwords? Ale wpłata była raczej ok, całość była nadzorowana przez opiekuna, a kampania ruszyła, więc wpłata raczej doszła. Do tego dostałem list z US o rozbieżności w zeznaniach, więc google wysłało informację o transakcji... a ja jej nie widzę przez co nie rozliczyłem

Najlepszy Współtwórca
A w ogóle wchodziłeś do zakładki płatności?

Kliknij w trybik po prawej stronie i z rozwijanego menu wybierz Płatności.

Na podsumowaniu płatności wybierz odpowiedni przedział czasowy - od momentu wpłaty na konto.

W tym samym widoku możesz kliknąć przycisk Dokonaj płatności i wybierając formę płatności przelew dojdziesz do danych do przelewu - włącznie z numerem konta.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Oczywiście że wchodziłem, i o tym właśnie mówię że tam nic nie ma. Tym też sposobem właśnie sprawdziłem i numer rachunku jest inny. Ale niemożliwe żeby kasa nie doszła Emotikon: Szczęśliwy
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marek I
września 2015

Najlepszy Współtwórca
Ale pieniążki mogły trafić na inne Twoje konto, bądź konto na którym ktoś dla Ciebie prowadził kampanie stąd widziałeś, że kampania nie działa.

Jeśli numer konta jest inny na koncie adwords od tego z przelewu to jakim cudem pieniążki miały trafić na dobre konto?
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Dzięki za podpowiedź, sprawa rozwiązana Emotikon: Szczęśliwy Przypomniałem sobie że opiekun zmienił przed kampanią mój mail, nie wiedziałem że tworzy się wtedy drugie konto Emotikon: Szczęśliwy chodziło o kupon, teraz już wszystko widzę, dzięki za pomoc.